Türk Dünyası

4 kaçak göçmen TIR dorsesinde hayatını kaybetti – Turkish News World – OpenAI destekli Türk Dünyası ve Dünya Haberleri

İSTANBUL’UN GELİBOLU İLÇESİNDE 4 KAÇAK GÖÇMEN HAVASIZLIKTAN HAYATINI KAYBETTİ

İzmir’den Selanik’e gitmek üzere olan bir buzdolabı yüklü TIR, Gelibolu ilçesine mola verdi. İddiaya göre bu sırada 4 kaçak göçmen, yasa dışı yollarla Yunanistan’a gitmek amacıyla TIR dorsesine bindi. Sürücü bir süre dinlendikten sonra TIR’ı İbrahim Girgin TIR Parkı’na park etti. Ancak bir süre sonra sürücü, TIR’ın dorsesinden sesler geldiğini fark etti ve dorseyi kontrol ettiğinde baygın halde 4 kaçak göçmenle karşılaştı.

İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Maalesef 2 kaçak göçmen olay yerinde hayatını kaybetti, diğer 2 göçmen ise hastaneye kaldırılarak tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Bu 4 göçmenin aşırı sıcak ve havasızlık nedeniyle hayatlarını kaybettikleri düşünülüyor.

Kaçak göçmenlerin cenazeleri ve kimliklerinin belirlenmesi için İstanbul Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Polis şu anda olayla ilgili olarak soruşturmayı sürdürmektedir.
 

Pools Plus Cyprus

Bu haber
bu kaynaktan alınarak ACM Cyprus yeni teknolojiler çalışması kapsamında, OpenAI – ChatGPT tarafından yeniden yazılmıştır. Geleceği yeniden şekillendirebilmek için yorumlarınızı bekliyoruz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu