GündemMagazinYaşam

Arnold Schwarzenegger’den oğluna tehdit

Skandallarıyla anılan şarkıcı Miley Cyrus, bir süredir Arnold Schwarzenegger’in oğlu Patrick ile beraber. Terminatör filminin yıldızı ve eski Kaliforniya Valisi Schwarzenegger ise bu birliktelikten hiç memnun değil.

“MİLEY’DEN AYRIL”

Öyle ki, Patrick’i 49 milyon dolarlık mirasından mahrum edeceklerini söyleyen ailesi, Patrick’in Miley’den ayrılmasını istedi.

Arnold Schwarzenegger’in oğlu Patrick’in gazeteci olan annesi Maria Shriver, ABD’nin ünlü politikacı ailesi Kennedy ailesine mensup.

AİLE BU İLİŞKİYİ ONAYLAMIYOR

New York Post’ta yer alan bir habere göre Arnold Schwarzenegger başlarda bu ilişkiyi onaylıyordu. Hatta ikili Noel gecesinde Arnold Schwarzenegger’le birlikte Las Vegas’a gitmiş, Noel’i hep beraber karşılamıştı. Ancak şimdi hem Terminatör’ün, hem de eski eşi Maria Shriver’ın, Miley Cyrus hakkındaki fikirleri değişmiş gibi görünüyor.

Schwarzenegger ailesi, Miley Cyrus’un ‘oğulları üzerinde negatif bir etkisi’ olduğunu düşünüyor. Miley Cyrus’la ilişkisinin devam etmesi halinde oğullarının ‘yanlış bir yola’ sapabileceğinden çekiniyorlar.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu