GündemKıbrıs

Başbakan Yardımcılığı World Travel Market 2014 Turizm Fuarı’nda

Başbakan Yardımcılığı, Ekonomi Turizm Kültür ve Spor Bakanlığı 3-6 Kasım tarihleri arasında düzenlenen World Travel Market 2014 Turizm Fuarı’nda KKTC’yi temsil ediliyor.

Başbakan Yardımcılığı, Ekonomi Turizm Kültür ve Spor Bakanlığı 3-6 Kasım tarihleri arasında düzenlenen World Travel Market 2014 Turizm Fuarı’nda KKTC’yi temsil ediliyor.

Dünyanın ikinci büyük turizm fuarı olarak kabul edilen WTM (World Travel Market), Excel Fuar Merkezi’nde dünya turizm sektörünün önde gelen temsilcilerini ağırlıyor.

Başbakan Yardımcısı, Ekonomi, Turizm, Kültür ve Spor Bakanı Serdar Denktaş’ın da ziyaret ettiği World Travel Market 2014 Turizm Fuarı’nda, Bakanlığı Turizm Tanıtma ve Pazarlama Dairesi Şube Amiri Pembe Kanatlı temsil ediyor.

Bakanlık geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da dış mekânlarda reklam panoları astırttı.

Yaklaşık 180 ülkeden 46 bin kişi tarafından ziyaret edilmesi beklenen 2014 WTM Fuarı süresince, fuar alanına girişin en yoğun olduğu “DLR Custom House” tren istasyonunda, 38 metre uzunluğunda dev bir postere ilaveten 14 adet  (1.8 m X 1.2m) boyutlarında ve 38 adet (0.85 m X 1m) boyutlarında, toplam 53 Kuzey Kıbrıs’a ait tanıtım posteri sergilenecek.

10.00 – 18.00 saatleri arasında ziyaret edilebilen fuarda standı ziyaret eden tüketicilerin sorularına cevaplar verilecek ve LCD ekrandan turizm tanıtım filmleri gösterilecek.

Bakanlığın turizm sektörü ile işbirliği ve yurtdışı turizm tanıtım ve pazarlama çalışmaları kapsamında katılım sağlanan fuara, direkt olarak tüketiciye ulaşılması ve aynı zamanda tur operatörleri ile de tanışma ve Kuzey Kıbrıs’ı tanıtma fırsatlarının değerlendirilmesi sağlanacak.1415101947

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu