Magazin

Based on this information, write a new short title in Turkish: Acun Ilıcalı’nın yıllar önce rol aldığı film ortaya çıktı! Nurgül Yeşilçay ile görüntüleri yeniden sosyal medyayı salladı

According to this information, write a new article in Turkish:

Televizyon hayatına muhabirlikle başladıktan sonra ‘Acun Firarda’ programıyla ünlenen Acun Ilıcalı, ardından program yapımcılığına başlamış ve büyük başarı elde edince Acun Medya’yı kurarak TV8 kanalının sahibi olmuştu.

Ilıcalı; ‘Fear Factor’, ‘Var mısın Yok musun?’, ‘Survivor Türkiye’, ‘Yoksa Rüya mı?’, ‘Söyle Söyleyebilirsen’, ‘Yetenek Sizsiniz Türkiye’, ‘Yok Böyle Dans’, ‘O Ses Türkiye’ gibi reyting rekorları kıran ve birbirinden farklı içeriklere sahip programlarla Türk izleyicisine ulaştırdı.

Özel hayatı ve sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündem olan Acun Ilıcalı’nın yıllar önce rol aldığı film ortaya çıktı. Ilıcalı’nın muhabirlik dışında bir dönem oyunculuk yaptığı öğrenildi.

Acun Ilıcalı film 1

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı; Nurgül Yeşilçay, Teoman ve Selami Şahin gibi isimlerin yer aldığı Mumya Firarda adlı filmde rol almış. 2002 yılında vizyona giren filmdeki görüntüler sosyal medyada yeniden gündem oldu.

Acun Ilıcalı film 2

Acun Ilıcalı’nın filmdeki görüntülerine; ‘Acun abi baya komik görünüyor’, ‘Acun film mi çevirmiş’, ‘Acun’u görünce çok şaşırdım’ gibi yorumlar yapıldı.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Müge Anlı sonunda patladı! Kıskançlığın bu kadarına da pes! Müge Anlı sonunda patladı! Kıskançlığın bu kadarına da pes! “Yok devenin nalı!”
Sütyen-ceket kombiniyle sokak tarzını yansıttı! Sütyen-ceket kombiniyle sokak tarzını yansıttı!
Hayalini açıkladı! Melissa Vargas pozuna dayanamadıHayalini açıkladı! Melissa Vargas pozuna dayanamadı


Bu haber ACM Cyprus yeni teknolojiler çalışması kapsamında, OpenAI – ChatGPT tarafından yazılmıştır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu