Sinema

Based on this information, write a new short title in Turkish: Kıvanç Sezer’in Üçüncü Uzun Metrajı “8X8” Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde! – Haberler

According to this information, write a new article in Turkish:

Kıvanç Sezer’in yazıp yönettiği üçüncü filmi “8X8” Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde dünya prömiyerini yapacak.

.

Prömiyerini, 54. Karlovy Vary Film Festivali’nin Ana Yarışma bölümünde gerçekleştirmiş olan “Küçük Şeyler” ve “Babamın Kanatları” filmleriyle tanınan Kıvanç Sezer’in senaristliğini ve yönetmenliğini üstlendiği üçüncü uzun metraj filmi “8X8”, 60. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde “Ulusal Uzun Metraj” kategorisinde yarışmaya hak kazanan filmlerden biri oldu.

“8X8”, “Küçük Şeyler” filmindeki performansıyla 56. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde en iyi erkek oyuncu seçilen Alican Yücesoy ile sevilen oyuncular Ece Yüksel ve Halil Babür’ü buluşturuyor.

Kıvanç Sezer’in 8×8 Filminden İlk Afiş

Film tatil için kiraladıkları evde ummadıkları bir sürprizle karşılaşan bir çiftin hesaplaşmalarına sahne oluyor. Genç çiftin tatil için kiraladıkları evde intihar girişiminde bulunan bir adam vardır ve çiftimiz gün boyunca, kendilerini gittikçe tuhaflaşan bir dizi olayın içinde bulur. Prömiyerini Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde yapacak olan “8X8” izleyiciye ilişkiler üzerine düşünecek bolca malzeme sunuyor.

Bu haber
bu kaynaktan alınarak ACM Cyprus yeni teknolojiler çalışması kapsamında, OpenAI – ChatGPT tarafından yeniden yazılmıştır. Geleceği yeniden şekillendirebilmek için yorumlarınızı bekliyoruz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu