Magazin

Based on this information, write a new short title in Turkish: Kübra Ünlü yazdı! Yeni Sezonda Kanal D

According to this information, write a new article in Turkish:Ebru Ener İle Yeni Gibi, Evrim Akın ile Ev Gezmesi gibi yeni programlar ekranda yer alırken diğer taraftan izleyicisinin müdavimi olduğu programlar yeni dönemde de yayında.

Sabah programları arasında izlenilirlikte üst sıralarda yer alan Konuştukça, Neler Oluyor Hayatta kaldığı yerden devam ederken, öğle ve gündüz kuşaklarında Arda’nın Mutfağı, Gelinim Olur Musun, Arda ile Omuz Omuza, Magazin Cumartesi ve Magazin Pazar programları yeni sezonda da yayında.

Yaz sezonu boyunca ekrana getirilen yeni yerli filmler ise yeni sezonda da yer almaya devam edecek. Bir Kanal D klasiği olan ve heyecanla beklenen “Yargı” dizisi 24 Eylül Pazar yerinde ve saatinde yeni sezonda 64. Bölümüyle ekrana gelecek.

Diğer taraftan Kanal D’nin bir Cuma klasiği olan “Arka Sokaklar” ise 18. Sezonu, yeni kadrosu ve sürprizleri ile yeni dönemde de karşımızda.

Üçüncü sezonu ile yayına devam kararı alınan bir başka sevilen dizi ise “Üç Kız Kardeş”. Dizi 19 Eylül Salı günü, her sezonunda olduğu gibi yerinde ve saatinde 54. Bölüyle karşımızda olacak. Dizinin yeni sezonda oldukça heyecanlı ve fırtınalı duygu geçişleriyle karşımıza geleceği ise konuşulanlar arasında.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan’nın paylaştığı, senaryosunu Kübra Sülün’ün yazdığı, Ali Bilgin’in ise yönetmenliğini üstlendiği “Ya Çok Seversen” dün gece 11. bölümü ile ekranımıza geldi.

11. Bölümü ile karşımıza gelen dizi, iki bölüm sonra yani 13. Bölümü ile sezon sonu yapacak. Kanal D’nin dizinin sezon sonu yapacağı açıklamasıyla birlikte, cumartesi gününe yeni bir dizi gelir mi, gelecek mi? ; Sorusu ise sosyal medyada dün gecenin en çok konuşulanları arasında oldu.

Ya Çok Seversen dizisi, annesi öldükten sonra küçük yaşta gönderildiği yatılı okuldan bir daha aile evine dönmeyen ve hayatını kendi ayakları üstünde yurtdışında geçiren, kimseye güven duymayan Ateş ile gerçek ailesini hiç tanımamış, insanları kandırarak para kazanan Leyla’nın yollarının kesişmesiyle bir aşk sarmalı hikayesini konu alıyordu.

11. bölüm de ise bu masalsı aşk hikayesinde var olan çocuklar için her şey bir kenara tekrar bırakılarak tekrar hem birlikteliğe hem çocuklarla yaşama devam edildi.


Bu haber ACM Cyprus yeni teknolojiler çalışması kapsamında, OpenAI – ChatGPT tarafından yazılmıştır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu