Sinema

Based on this information, write a new short title in Turkish: “The Creator” Fragman: John David Washington Yapay Zeka ile Savaşta! – Haberler

According to this information, write a new article in Turkish:

“Godzilla” (2014) ve “Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi” yönetmeni Gareth Edwards’ın yeni yüksek konseptli bilim kurgu filmi “The Creator”ın (Yaratıcı) son fragmanı yayınlandı.

Başrolünü John David Washington’ın (Tenet, Amsterdam) üstlendiği film, gelecekte, insan ırkı ile yapay zeka güçleri arasında gelecekteki bir savaşın ortasında kalan bir adamı konu alıyor.

Washington’ın hayat verdiği Joshua, karısının (Gemma Chan) ortadan kaybolmasının acısını çeken sert bir eski özel kuvvetler ajanıdır. Kısa süre sonra, savaşı ve insanlığı sona erdirme gücüne sahip gizemli bir silah geliştiren, gelişmiş yapay zekanın yakalanması zor mimarı Yaratıcı’yı yakalayıp öldürmek üzere işe alınır.

Joshua ve elit ajanlardan oluşan ekibi, düşman hatlarını aşıp yapay zekanın işgal ettiği bölgenin karanlık kalbine yolculuk eder… Ancak kendisine yok etmesi talimatı verilen, dünyanın sonunu getiren silahın küçük bir çocuk formundaki bir yapay zeka olduğunu keşfeder!

“The Creator” konnusu ve yaratıcı ekibinin yanı sıra, 200 milyon dolardan daha fazlasına mal olmuş gibi görünen ancak yalnızca 80 milyon dolar olan yapım bütçesiyle de dikkat çekiyor.

29 Eylül’de sinemalarda gösterime girecek filmde ayrıca Ken Watanabe, Sturgill Simpson, Allison Janney ve yeni oyuncu Madeleine Yuna Voyles da rol alıyor.

Bu haber
bu kaynaktan alınarak ACM Cyprus yeni teknolojiler çalışması kapsamında, OpenAI – ChatGPT tarafından yeniden yazılmıştır. Geleceği yeniden şekillendirebilmek için yorumlarınızı bekliyoruz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu