Olay Kıbrıs

Based on this information, write a new short title in Turkish: Türkeli kavşağında kaza, iki yaralı – BRTK

According to this information, write a new article in Turkish:

Polis Basın Subaylığı’ndan verilen bilgiye göre bugün saat 15.45 raddelerinde, Lefkoşa-Güzelyurt anayolu üzerinde çift şeritli yolda soldan birinci şerit içerisinde Lefkoşa istikametine doğru seyreden Hasan Behlül (E-21) yönetimindeki EJ 932 plakalı jeep araç sürücüsü seyretmekte olduğu yol üzerinde bulunan Türkeli kavşağına geldiğinde aşırı sürat ve dikkatsizliği sonucu o esnada önünde aynı istikamete doğru seyreden ve kavşaktan anayola bir araba giriş yaptığı için yavaşlamak zorunda kalan İsmail KOÇ (E-44) yönetimideki GH 461 plakalı salon aracın arka kısmına çarpmıştır.

Kaza sonucu yaralanan GH 461 plakalı araç sürücüsü ve aynı araçta yolcu olarak bulunan Sogül KOÇ (K-54) Lefkoşa Devlet Hastanesi Acil Servisi’ne kaldırılarak yapılan ilk yardım tedavilerine müteakip aynı serviste müşahede altına alınmışlardır.

Polisin kazayla ilgili soruşturması devam etmektedir.

PGM/BRT

Bu haber
bu kaynaktan alınarak ACM Cyprus yeni teknolojiler çalışması kapsamında, OpenAI – ChatGPT tarafından yeniden yazılmıştır. Geleceği yeniden şekillendirebilmek için yorumlarınızı bekliyoruz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu