Magazin

Based on this information, write a new short title in Turkish: Ünlü şarkıcı İzel, Photoshop’u abartınca sosyal medyayı salladı: “Filtrede son nokta!”

According to this information, write a new article in Turkish:

İzel – Çelik – Ercan; Kuruçeşme’de verdikleri konserle izleyenleri tam bir müzik şöleni yaşattı. Fakat geceye ünlü şarkıcı İzel’in paylaşımı damga vurdu.

PHOTOSHOP’U ABARTINCA SOSYAL MEDYANIN DİLİNE DÜŞTÜ

‘Bebek’, ‘Ah Yandım’, ‘Bir Dilek tut Benim İçin’ ve ‘Geceler Kara’ gibi şarkılarla milyonların gönlünde taht kuran ünlü şarkıcı İzel Photoshop’u abartınca sosyal medyanın diline düştü.

i3

“FOTOĞRAFTAKİNİN KENDİSİ OLDUĞUNA İNANIYOR MU?”

Ünlü şarkıcının paylaşımını görenler “İzel nerede?”, “Filtrede son nokta!”, “Acaba kendisi, bunun kendisi olduğuna inanıyor mu? İnanıyorsa sıkıntı var demektir” gibi yorumlarda bulundu.

i2

Ünlü şarkıcıyı eleştirenler kadar, “Herkes yapıyor, İzel yapınca mı garip? En azından tipini değiştirmemiş, cildini temizlemiş sadece. Ne filtreler görüyoruz biz” yorumları ile destek verenler de oldu.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
'Hayatımda kimse yok' demişti! Yakalanınca panikledi‘Hayatımda kimse yok’ demişti! Yakalanınca panikledi
Fatmagül’ün Suçu Ne’nin yıldızları bir arada! Düğünde kurtlarını döktüFatmagül’ün Suçu Ne’nin yıldızları bir arada! Düğünde kurtlarını döktü
Heyecanla onun yarışlarını bekliyorumHeyecanla onun yarışlarını bekliyorum


Bu haber ACM Cyprus yeni teknolojiler çalışması kapsamında, OpenAI – ChatGPT tarafından yazılmıştır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu