Gündem

Çanakkale’de yılbaşı kutlaması bir gün sonra yapıldı

Çanakkale’nin Kepez beldesinde, 31 Aralık akşamı yapılması planlanan ancak kar yağışı ve fırtına nedeniyle ertelenen yeni yıl kutlaması, 1 Ocak akşamı yapıldı.

-1 DERECEDE EĞLENDİLER

Yerel sanatçıların sahne aldığı gecede, vatandaşlar hazırlanan yılbaşı sokağına akın etti. Variller içerisinde yakılan ateşlerle ısınan vatandaşlar, yeni yılın ilk akşamını eğlenerek geçirdi. Bir yetenek yarışmasında, sesinin ünlü sanatçı Orhan Gencebay’a benzerliğiyle ünlenen Durmuş Kurtboğan’da gecede sahne alarak Orhan Gencebay şarkıları seslendirdi. – 1 derece hava sıcaklığına rağmen sahneye çıkan dansöz eşliğinde eğlenen vatandaşlar, geceyi düzenleyen Kepez belediyesine teşekkür ettiler.

TIKLIM TIKLIM DOLDU

Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan, “Hava muhalefeti nedeniyle yılbaşı eğlencesini ertelemiştik. Ben, erteleme nedeniyle bu kadar ilgi olacağını tahmin etmiyordum. Ama vatandaşlarımız alanı doldurdu. Keyifli bir ortam. Sadece Kepez değil Çanakkale’den de gelenler var. Demokrasinin, adaletin, özgürlüğün olduğu bir yılı kucaklamak umuduyla izliyoruz, eğleniyoruz” dedi.

Çanakkale’de yılbaşı kutlaması bir gün sonra yapıldı İZLE

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu