GündemTürkiye

Cumhurbaşkanı Erdoğan TÜBİTAK’ta

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan TÜBİTAK’ın imza töreninde konuşma yaptı.

Erdoğan’ın konuşmasından satır başları;

“Erdoğan’ın konuşmasından satırbaşları: Bilime, sanayiye, AR-GE’ye ve özellikle mesleki eğitime yatırımlarla Türkiye artık farklı bir kulvarda ilerliyor. Uzun zaman ertelenen adımları biz attık.

BÜYÜK BİR GURUR TABLOSU KAZANDIK

Türkiye arge de özel sektörde rol almaya başladı. Başladığımız yer ile geldiğimiz nokta arasında çok büyük farklar vardır. Gerçekten çok büyük bir gurur tablusunu kazandık.

TÜBİTAK’IN İÇİNE İHANET ŞEBEKESİ YERLEŞTİ

TÜBİTAK’ın içine öyle bir ihanet şebekesi yerleşiyor ki mesaisini, birikimini vatanı için, milleti için, bayrağı için değil ihanet için kullanıyor. Bilim ve teknoloji değil, örneğin üst düzel devlet görevlilerinin kriptolu telefonlarını dinlemek için orada alçakça çalışmalar, alçakça faaliyetler yapıyorlar. Eğer benim telefonumu, bana verilen kriptolu telefonu buradaki bu telefonu verenler dinliyorsa bunları ben farklı bir yaklaşım, bir defa asla gösteremem. Bizim nasıl sırtımızdan hançerlendiğimizin en büyük delili maalesef TÜBİTAK’taki işte bu tiplerdir.

TÜBİTAK’IN İÇİNE SIZANLAR HAŞHAŞİLER TARAFINDAN DESTEKLENİYOR

TÜBİTAK’ın içine yerleşen bir ürün bunu çürütme mücadelesi veriyor. TÜBİTAK’ın içine sızan bir ihanet çetesi alçakça faaliyetler yapıyor. Yapılan kriptolu telefonlar dinleniyor. Kriptolu telefonlarımızı dinleyerek ihanet ettiler. Bunu TÜBİTAK’ın içindeki hainler yaptı. TÜBİTAK’ın içine sızanlar da yargıya sızanlar da haşhaşiler tarafından destekleniyor.

TÜBİTAK BUNLARDAN ARINDIRILIYOR

TÜBİTAK içine sızmış bu hainler, maalesef yargı içine sızmış haşhaşiler tarafından korunuyordu. Hamdolsun şimdi TÜBİTAK bunlardan arındırılıyor. Tam temizlendi demiyorum. Tam temizlendiğinin veya temizleneceğinin umudu içerisindeyim

TELEFONLARIMIZI DİNLEYİP İHANET ETTİLER

Yapılan kriptolu telefonlar dinleniyor. Kriptolu telefonlarımız dinlenerek ihanet ettiler. Bunu TÜBİTAK’ın içindeki hainler yaptı. TÜBİTAK’ın içine sızanlar da Yargıya sızanlar da haşhaşiler tarafından destekleniyor. Eğer dürüstseniz samimiyseniz yerinizde durun ifade verin. İşledikleri suçun farkındalar.

YARGI DA BUNLARIN ÜZERİNE GİTMELİ

Onun için şov araçlarını iyi kullanıyorlar. Biz bir yıl boyunca yetkimiz dahilinde onların inlerine girdik. Bütün somut adımları atmamıza rağmen yargı bunların üzerine gidemiyor.  İnanıyorum ki yargı normalleşip bunların üzerine gidecektir. Hiçkimse timsah gözyaşı dökmesin. Yıllarca yurtdışında kalıp insanların beyinlerini uyuşturup ihanet edenler var. Bunların hepsini yurt içinde olduğu gibi yurt dışındaki inlerinde de takip edilecek.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu