Kıbrıs

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Kamu Hizmeti Komisyonu Üyelerini Kabul Etti – BRTK

 

Hostinger Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Kamu Hizmeti Komisyonu üyelerini kabul etti. Cumhurbaşkanlığından gelen bilgilere göre, Tatar kabulde yaptığı konuşmada, Kamu Hizmeti Komisyonu’nun önemini vurgulayarak, kurumun bağımsızlığı ve devletin işleyişi için yapılan çalışmaların önemini belirtti. Yürütülen çalışmalardan dolayı komisyona teşekkür eden Tatar, sınav sistemleri ve doğru insanların kamuya yerleştirilmesi gibi konuların devletin bekası için önemli olduğunu dile getirdi.

Kamu Hizmeti Komisyonu Başkanı Ömer Köseoğlu da, komisyonun yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi. Köseoğlu, komisyonun kurumsallaşması ve toplum nezdinde güvenilirliğinin artırılması için çeşitli çalışmalar yapıldığını belirtti. Topluma bilgilerin şeffaf bir şekilde sunulmaya başlandığını söyleyen Köseoğlu, komisyonun daha iyi yerlere gelmesi için çaba gösterdiklerini ifade etti.

Pools Plus Cyprus

Bu haber
bu kaynaktan alınarak ACM Cyprus yeni teknolojiler çalışması kapsamında, OpenAI – ChatGPT tarafından yeniden yazılmıştır. Geleceği yeniden şekillendirebilmek için yorumlarınızı bekliyoruz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu