Spor

Demba Ba Camiye Çağırdı

Beşiktaş’ın yıldız ismi Demba Ba, “Şampiyon olursak taraftarlarımızı Sultanahmet Camii’nde sabah namazına bekliyorum” dedi.

Demba Ba Beşiktaşlı taraftarlara Sultanahmet çağrısı yaptı. Demba Ba, “Şampiyon olursak taraftarlarımızı Sultanahmet Camii’nde sabah namazına bekliyorum. Ama özellikle sabah namazına. Biz o kadar uğraşıp şampiyon olduktan sonra onlar da bir sabah erken kalksın artık” diye konuştu.

GÜN DOĞARKEN NAMAZ KILMAK İÇİN UYANIYORUM

Demba Ba sıradan bir gününün nasıl geçtiğini de şöyle anlattı: “Gün doğarken namaz kılmak için uyanıp camiye gidiyorum. Eve dönüp biraz daha uyuyup antrenman için yeniden kalkıyorum. Antrenmandan dönüp uyuyorum, uyandığımda eşimle ve çocuklarımla vakit geçiriyorum. Arada namazlar var tabii ki. Akşam eve dönüyorum ve tabii ki yine uyuyorum!”

Twitter’dan bir takipçin sana “Sabah namazına kalkamıyorum, beni uyandırır mısın?” demişti. Sen de “Numaranı ver” dedin. Onu aradın mı?

Aradım (gülüyor)! Sabah namazına çok yakın bir vakitte kalktım. Aklıma hemen o geldi. Apar topar evden çıktım, hızlı hızlı camiye yürürken verdiği numarayı sürekli aradım. Aradım, aradım, aradım, cevap vermedi! Galiba yanlış bir numara yazmış.”

Kaynak : FourFourTwo

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu