Kıbrıs

“Halkın Alım Gücünü Koruma Kararlılığımız Devam Ediyor” – BRTK

 

Hostinger UBP Genel Başkanı ve Başbakan Ünal Üstel, Gazimağusa ve İskele halkıyla bayramlaştı

Ulusal Birlik Partisi (UBP) Genel Başkanı ve Başbakan Ünal Üstel, Gazimağusa ve İskele ilçelerinde partililer ve halkla bayramlaştı. Üstel, hükümet olarak halkın alım gücünü korumak için kararlı adımlar atmaya devam edeceklerini vurguladı.

UBP Basın Bürosundan yapılan açıklamada, Gazimağusa ve İskele’de gerçekleşen bayramlaşma etkinliklerine Ünal Üstel’e eşi Zerrin Üstel, UBP Genel Sekreteri Oğuzhan Hasipoğlu, İçişleri Bakanı Dursun Oğuz, Milli Eğitim Bakanı Nazım Çavuşoğlu, Sağlık Bakanı Hakan Dinçyürek, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sadık Gardiyanoğlu, Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Hüseyin Çavuş, UBP Gazimağusa İlçe Başkanı Nahit Öncü ve milletvekilleri de katıldı.

Ünal Üstel, bayramlaşmaya katılanlara teşekkür ederek, UBP’nin birlik ve bütünlüğünü her etkinlikte ortaya koymanın kendilerine güç verdiğini belirtti. Üstel, yakaladıkları istikrarı sürdürmek için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.

Ayrıca, Üstel ithal et kararını alarak halkın alım gücünü korumayı amaçladıklarını ve bu kararın takdir edildiğini söyledi. İthal et kararının uygulanmasının ardından halkın kaliteli ve daha ucuz ete erişebildiğini belirten Üstel, partilerinin aldığı güçle yolumuza devam edeceklerini vurguladı. Halkın alım gücünü korumak adına gereken adımları atmaya devam edeceklerini de sözlerine ekledi.

Pools Plus Cyprus

Bu haber
bu kaynaktan alınarak ACM Cyprus yeni teknolojiler çalışması kapsamında, OpenAI – ChatGPT tarafından yeniden yazılmıştır. Geleceği yeniden şekillendirebilmek için yorumlarınızı bekliyoruz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu