GündemMagazinYaşam

Hülya Avşar’dan Kılıçdaroğlu’na sert yanıt

Geçtiğimiz günlerde Hülya Avşar Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nı ziyaret etmiş ve “Benim evim daha şaaşalı” yorumunda bulunmuştu. Avşar’ın bu yorumundan sonra Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a seslenerek, “Sarayın yan tarafına da Hülya Avşar’ı alsın, onunla itibar yapsın” demişti. Avşar, yaşanılan olay sonrası Kılıçdaroğlu’na 50 bin liralık tazminat davası açmıştı.

“YALAKADAN SANATÇI OLMAZ”

Davadan sonra eleştirilerini sürdüren Kılıçdaroğlu bu kez  ”Hülya Avşar kim, sanatçı mı? Sanatçılığı tartışılır. Yalakadan sanatçı olmaz” dedi. Bu sözlere Hülya Avşar cevap verdi:

”KILIÇDAROĞLU’NU GÖRMEZDEN GELİYORUM”

“Kılıçdaroğlu’nun en büyük kusuru özgürlüğe ve demokrasiye karşı olması. Bir de onu daha efendi sanırdım. Ben fikirlerimi, inandığımı özgürce söylemeye devam edeceğim. Bir hancı olarak yolcu olan Kılıçdaroğlu’nu görmezlikten geliyorum. Düşüncelerini özgürce ifade eden kişilere saygı duyuyorum, dolayısıyla Kılıçdaroğlu’na da ‘kendi fikridir’ diyerek selam ediyorum. 31 yıllık sanat hayatımdan hiçbir şüphem yok. Kılıçdaroğlu’nun lider olmadığını biliyorum, siyasetçi olduğundan da emin değilim.”

Kılıçdaroğlu’ndan Hülya Avşar’a hakaret

Kılıçdaroğlu’ndan Hülya Avşar’a hakaret İZLE

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu