Türk Dünyası

Norris, Verstappen’ın Herendi porselen kupasını kırdı – VİDEO – Turkish News World – OpenAI destekli Türk Dünyası ve Dünya Haberleri

F1 Macaristan Grand Prix’sın bugün yapılan yarışında Hollandalı Red Bull pilotu Max Verstappen birinci oldu. Zafer töreninde ona orijinal Herendi porselen bir kupa verildi ve zafer töreni sırasında mutlu bir şekilde kupayı havaya kaldırdı. Ancak, sadece birkaç saniye sonra Norris kupayı ikiye böldü. Nasıl olduğunu burada göstereceğiz.

Öğleden sonra F1 Macaristan Grand Prix zafer töreni sırasında utanç verici bir hata meydana geldi. Max Verstappen’ın güzel Herendi porselen kupası, gümüş madalyalı Lando Norris tarafından iki parçaya ayrıldı. İşte video:

Norris, Verstappen ve bronz madalyalı Sergio Pérez ile birlikte kutlama yapıyordu. Ancak şampanyasını açmak istediğinde kazara kazananın kupasını kırdı. Ancak Hollandalı pilot pek sinirlenmedi. Sosyal medyada dolaşan videolara göre, kaza farkına bile varmadı ve rakipleriyle kutlamaya devam etti. Norris’un takımı olan McLaren hemen özür diledi, ancak Verstappen kırık kupadan memnundu. Bugünkü F1 Macaristan Grand Prix’in sonuçlarını BU makalede kontrol edin.

Kupanın kırılmadan önceki anılar. Fotoğraf: MTI
 

Pools Plus Cyprus

Bu haber
bu kaynaktan alınarak ACM Cyprus yeni teknolojiler çalışması kapsamında, OpenAI – ChatGPT tarafından yeniden yazılmıştır. Geleceği yeniden şekillendirebilmek için yorumlarınızı bekliyoruz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu