Sinema

Scarlett Johansson, Yeni “Jurassic World” Filminde Başrolde! – Haberler

Jurassic World serisinin yeni filmini David Koepp yazacak, Gareth Edwards yönetecek.

.

Scarlett Johansson, Universal Pictures’ın hazırlık aşamasında olan yeni Jurassic World filminde başrolü üstlenmek üzere kadroya katıldı.

Henüz resmi adı belli olmayan projeyi “Godzilla” (2014) ve “Rogue One: A Star Wars Story” gibi filmlerin yanı sıra, geçen yılın beğenilen düşük bütçeli bilim kurgu filmi “The Creator”a imza atan Gareth Edwards yönetecek.

Filmi senaryosunu ise orijinal “Jurassic Park” ve devam filmi “The Lost World: Jurassic Park”ın senaristi David Koepp kaleme alacak.

Universal ve Steven Spielberg’in yapım şirketi Amblin, vizyon tarihi halihazırda 2 Temmuz 2025 olarak belirlenmiş olan proje üzerinde hızla ilerliyor. Filmin çekimlerinin Haziran’da başlaması bekleniyor.

Spielberg, Frank Marshall ve Patrick Crowley’nin yapımcılığını üstlendiği film, her ne kadar önceki filmlerle aynı süreklilik içinde olsa da hikayenin yıllar sonrasında geçeceği tahmin ediliyor ve önceki oyunculardan hiçbirini içermeyecek.

“Jurassic World” projesine katılması, yakın zamanda vizyona girecek olan animasyon film “Transformers One”ın seslendirme kadrosuna da katılan Scarlett Johansson için, Marvel Sinematik Evreni’nden ayrıldıktan sonra franchise film dünyasına geri dönüşü simgeliyor.

Marvel Yıldızları Chris Hemsworth ve Scarlett Johansson, Bu Kez Transformers İçin Bir Araya GeliyorKaynak

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu