Spor

Trabzonspor Tolgay Arslan İçin Devrede

Trabzonspor, Beşiktaş’ın anlaşmaya çok yakın olduğu Tolgay Arslan’a yeni bir teklif sunarak öne geçti, Hamburglu oyuncuya kenti tanıtan CD de yollandı

Sabah gazetesinin haberine göre; Erkan Zengin’de mutlu sona ulaşan Trabzonspor, Beşiktaş ile girdiğiTolgay Arslan rekabetinde de öne geçti.

Gurbetçi futbolcuyu kadrosuna katmayı çok isteyen bordo-mavililer, Hamburg ve futbolcuya yaptığı teklifte artırıma gitti.

TRABZON TEKLİFİ YENİLEDİ

Futbolcunun menajerliğini de yapan babası Erhan Arslan’ın, “Trabzonspor’un önerdiği rakam çok düşük” açıklamasından sonra harekete geçen bordo-mavililerin maç başı ücretlerle birlikte 2 milyon Euro’yu aşan yeni teklifi, Beşiktaş’ın önerdiği yıllık 1.25 milyon Euro’nun çok önüne geçti.

‘ERSUN YANAL İLE GÖRÜŞTÜK’

Düşünmek için zaman isteyen Tolgay’a, bordo-mavililer, kenti tanıtan CD bile yolladı. Görüşmelerin bugün resmiyet kazanması beklenirken, Beşiktaş’ın yeni bir hamle yapıp yapmayacağı merak konusu…

Bu arada Tolgay’ın babası Erhan Arslan bir televizyona yaptığı açıklamada, “Ersun Yanal ile daha önce görüşme yaptık. Beşiktaş da önemli bir teklif sundu… Karar Tolgay’a kaldı” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu