Olay Kıbrıs

Trafik Denetimlerinde 418 Sürücüye Rapor Verildi – BRTK

 

Hostinger Trafik Denetimlerinde 398 Araç Sürücüsü Rapor Edildi

Ülke genelinde dün yapılan trafik denetimlerinde, trafik ekipleri tarafından 2 bin 489 araç sürücüsü kontrol edildi. Bu denetimler sonucunda çeşitli trafik suçlarından dolayı 398 araç sürücüsü rapor edilerek aleyhlerinde yasal işlem başlatıldı. Ayrıca, bir sürücü tutuklandı ve 57 araç da trafikten men edildi.

Rapor edilen trafik suçları arasında en fazla sayıda bulunanlar şunlardır: “181 kişi yasal hız sınırını aşarak araç kullanmak, 33 kişi alkollü içki etkisi altında araç kullanmak, 25 kişi seyrüsefer ruhsatsız araç kullanmak, 21 kişi sürüş sırasında cep telefonu kullanmak, 14 kişi emniyet kemeri takmadan araç kullanmak, 12 kişi sigortasız araç kullanmak, 3 kişi sürücü belgesiz ve sigortasız araç kullanmak, 3 kişi motosikletle seyir halindeyken koruyucu başlık takmamak, 1 kişi trafik ışıklarına uymamak ve 105 kişi diğer trafik suçları.”

Trafik kurallarına uymak herkesin sorumluluğundadır. Trafik denetimlerinde yapılan ihlaller, sürücüler ve diğer trafik kullanıcıları için büyük bir risk oluşturmaktadır. Bu nedenle tüm sürücülerin kurallara uyması ve trafik güvenliğine önem vermesi önemlidir.

Pools Plus Cyprus

Bu haber
bu kaynaktan alınarak ACM Cyprus yeni teknolojiler çalışması kapsamında, OpenAI – ChatGPT tarafından yeniden yazılmıştır. Geleceği yeniden şekillendirebilmek için yorumlarınızı bekliyoruz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu