Magazin

Yalan 6. bölüm izle tek parça! Yalan dizisi 6. bölüm full izle tek parça! Yalan son bölümde yaşananlar!

 

Hostinger

expand

KAYNAKCnnturk.com

Yalan dizisinin 6. bölümü Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluştu. Sevilen dizinin 6. bölümünde; Kerim ve Hazal’ın hayatındaki beklenmedik gelişme Duru’nun duygularını alt üst eder. Melike’nin kızını sattıklarını öğrenmesiyle zor durumda kalan Hülya ve Cengiz esas büyük sırlarının ortaya çıkması korkusuyla kaçmayı planlarken, Haluk’un onlar için bambaşka planları vardır. İşte Yalan dizisi 6. bölümde yaşananlar…

Yalan 6. bölüm full izle bilgileri…

Hazal anne babası hakkındaki en karanlık gerçeği öğrenince hayatının şokunu yaşar.  Melike, Berrin’in tüm engellerine rağmen Duru’ya gerçeği söyleyip, yavrusunu bağrına basmak ister. Ancak kader öyle bir oyun oynar ki, Melike ikinci defa akıl almaz bir felaketin tam ortasında kalacaktır.

 
 Aslıhan Güner, Feyyaz Duman, Eylül Tumbar, Yeşim Ceren Bozoğlu, Özge Borak, Emir Benderlioğlu, Serra Pirinç, Atakan Hoşgören, Renan Bilek, Kubilay Tunçer ve Zeynep Eronat gibi tecrübeli isimlerin kadrosunda yer aldığı Yalan’ın yönetmen koltuğunda Hakan İnan otururken; dizinin senaryosunu ise Cem Akyoldaş ve Murat Boyacıoğlu kaleme alıyor.

Kaynak

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu