Olay Kıbrıs

5 Kişi İzinsiz İkamet Ettiği İçin Yasal İşlem Görecek – BRTK

Çatalköy’de yaşamını yitiren Elisabeth Winkler Bibracher (K-97) isimli kadın, dün akşam saatlerinde kaldığı evde ölü bulundu. Yapılan dış muayenede darp veya cebir izine rastlanmadı ve olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Akıncılar’da bir ağıldan 4 kuzunun çalınmasıyla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında 1 kişi tutuklandı. Polis, söz konusu kuzuları piyasa değerinin altında satın alan İ.E.’nin (E-31) tespit edildiğini açıkladı.

Ülke genelinde yapılan denetimlerde izinsiz ikamet eden 5 kişi tutuklandı ve aleyhlerinde yasal işlem başlatıldı. Ayrıca Gazimağusa’da izinsiz müzik yayını yapan bir eğlence mekanının işletmecisine yasal işlem uygulandı.

Karaoğlanoğlu’nda bir restoranda çıkan yangın itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü. Yangın sonucu restoranda bulunan 35 adet şezlong zarar gördü. Benzer şekilde Bafra’da park halindeki bir araçta çıkan yangın da itfaiye ekipleri tarafından kontrol altına alındı.

İskele-Gazimağusa ana yolunda alkollü içki alarak kaza yapan bir sürücüye yasal işlem başlatıldı. Kazada herhangi bir yaralanma olmazken, olayla ilgili soruşturma devam ediyor. Bu olayların ardından polis ekipleri, genel güvenlik ve düzeni sağlamak adına çalışmalarına devam ediyor.

Bu haber
bu kaynaktan alınarak ACM Cyprus yeni teknolojiler çalışması kapsamında, OpenAI – ChatGPT tarafından yeniden yazılmıştır. Geleceği yeniden şekillendirebilmek için yorumlarınızı bekliyoruz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu