Magazin

7 Temmuz’da En Çok Ne İzlendi?

 

Hostinger

expand

KAYNAKCnnturk.com

Günün reyting sonuçları medya gündemini takip edenler ve televizyon izleyicilerinin gündeminde yer alıyor. Dün akşam televizyon izleyicilerinin tercihlerine bakıldığında diziler, bilgi yarışmaları ve farklı yarışmalar büyük ilgi gördü. Bunun yanı sıra, haber bültenleri de izleyicilerin izledikleri arasında. Bilindiği üzere her sabah, bir önceki güne ait reyting sonuçları açıklanıyor.

7 TEMMUZ’DA EN ÇOK NE İZLENDİ?

7 Temmuz tarihinde yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı. Total’de 1. sırada TRT 1’de izleyici ile buluşan “Hollanda-Türkiye UEFA EURO 2024 Karşılaşması” yer aldı. Total’de 2. sırada TRT 1’de ekranlara gelen “İngiltere-İsviçre UEFA EURO 2024 Karşılaşması” yer aldı. Total 3. sırada ise TRT 1’de yayınlanan “Euro 2024 Kupa Saati” programı yer aldı. AB’de 1. sırada “Hollanda-Türkiye UEFA EURO 2024 Karşılaşması” yer aldı. AB’de 2. sırada “İngiltere-İsviçre UEFA EURO 2024 Karşılaşması” yer aldı. AB 3. sırada ise “Euro 2024 Kupa Saati” yer aldı. ABC’de 1. sırada “Hollanda-Türkiye UEFA EURO 2024 Karşılaşması” yer aldı. ABC’de 2. sırada “İngiltere-İsviçre UEFA EURO 2024 Karşılaşması” yer aldı. ABC 3. sırada ise “Euro 2024 Kupa Saati” yer aldı.

GÜNÜN REYTİNG SONUÇLARI 3 TEMMUZ 2024

Reyting Sonuçları Açıklandı: 7 Temmuzda En Çok Ne İzlendiReyting Sonuçları Açıklandı: 7 Temmuzda En Çok Ne İzlendiReyting Sonuçları Açıklandı: 7 Temmuzda En Çok Ne İzlendi

Yalan dizisi oyuncuları kimler? Kanal D Yalan dizisi oyuncu kadrosu, konusu ve karakterleri

Kaynak

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu