Magazin

Ajdar’ı Şaşırtan Cevap

Balıkesir’in Edremit ilçesinde çekeceği klip için belediyenin twitter hesabına mesaj yollayarak mekan soran şarkıcı Ajdar aldığı yanıtla şoke oldu.

Yeni albümüne çekeceği klip için Edremit’i mekan seçen şarkıcı Ajdar, Edremit Belediyesi‘nden hiç beklemediği bir yanıt aldı.

“TARİHİ SÖYLE KAPATALIM”

Twitter hesabı üzerinden Edremit Belediyesi’ne“Yeni albümüm için klipleri Edremit’te çekeceğim nereleri önerirsin @EdremitBelediye?” diyen Ajdar’a belediyenin resmi hesabından “Hangi tarihlerde? Ona göre belediyeyi kapatalım.” yanıtı geldi. Belediyenin verdiği bu yanıt birçok kullanıcı tafından sosyal medyadan paylaşıldı.

TARTIŞMAYA KARTAL BELEDİYESİ DE KATILDI

Edremit Belediyesi’nin bu yanıtının ardından Kartal Belediyesi de Ajdar’la dalga geçti. Kartal Belediyesi’nin twitter hesabından “@EdremitBelediye Kartallı sanatçımıza gerekli ilgi ve desteği verirseniz seviniriz” mesajı paylaşıldı.

AJDAR CEVAP VERDİ

Bu mesajın ardından sessizliğini bozan Ajdar, “Benin starlığımın farkında değiller henüz. Bir dünya starı ilçenize geliyor kendinizden utanın utanın. Edremit Belediyesi’nin attığı bu twit sanatçıya verilen değeri göstermektedir. Sizi fanlarıma havale ediyorum…” dedi.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu