MagazinYaşam

Ata Demirer ile Özge Borak Boşanıyor

Ünlü çift, 3 yılı aşkın süredir devam eden ilişki ve evliliklerini arkadaşça ve dostane duygularla bitirme kararı aldıklarını yazılı açıklama ile duyurdu.

Ata Demirer ile Özge Borak çifti 3 yılı aşkın süredir devam eden ilişki ve evliliklerini arkadaşça ve dostane duygularla bitirme kararı aldıklarını yazılı açıklama ile duyurdu.

YAZILI AÇIKLAMA YAPTILAR

Borak ve Demirer yaptıkları ortak yazılı açıklamada, “3 yılı aşkın süredir devam eden ilişki ve evliliğimizi karşılıklı anlaşarak, arkadaşça ve dostane duygularla bitirme kararı almış bulunmaktayız. İnsani sevgisinden bir şey kaybetmemiş iki arkadaş olarak, geçireceğimiz bu zor süreçte sizlerin de yanımızda olarak gerekli hassasiyeti göstermenizi önemle rica ederiz” dedi.

ALDATTI İDDİASI ŞAŞIRTMIŞTI

Özge Borak, balet kardeşi Selim Borak’ın kaza geçirdiği dönem zaten zor günler geçirirken, bir de Twitter hesabının hacklenmesiyle şoke olmuştu.

Borak’ın hesabının ele geçiren hacker grubunun attığı şu tweet ortalığı karıştırmıştı. Başarılı oyuncunun eşi Ata Demirer ve Serra Yılmaz, Twitter hesaplarından Özge Borak’ın hesabının ele geçirildiğini duyurmuştu.

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu