GündemSpor

Aziz Yıldırım: ‘Bir dönem daha belki adayım’

Fenerbahçe Koleji’nde, Hedef 1 Milyon Üye projesi kapsamında yeni üyelerle buluşan ve kartlarını dağıtan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım gündeme bomba gibi düşecek açıklamalarda bulundu. Başkanlık süresi ile ilgili olarak, “Belki bir dönem daha aday olacağım sonra yokum” diyen Yıldırım, Fenerbahçe Koleji’nin arazisinin alınması sırasında yasaşanan sıkıntılara da değindi; “Bir daha devlet arazisine yatırım yapmayacağız.”

Fenerbahçe Koleji’nde Hedef 1 Milyon Üye projesi kapsamında düzenlenen kart dağıtım töreninde kürsüye gelen Aziz Yıldırım önemli mesajlar verdi. Geçtiğimiz Şubat ayında Fenerbahçe başkanlık koltuğundaki 16. yılını dolduran Yıldırım, gelecek planları hakkında ilk kez bu kadar açık konuştu. “Buradan ilk kez açıklıyorum. Kongrede belki adayım. Belki bir dönem daha başkanlık yaparım; sonra yokum. Bunu ilk defa söylüyorum.”

Konuşmasında Hedef 1 Milyon Üye projesine verdiği önemi de bir kez daha tekrarlayan Aziz Yıldırım, kalan başkanlık süresinde tek hedefinin 1 Milyon Üye projesini hayata geçirmek olduğunu vurguladı. “Tek bir hedefim var, o da 1 Milyon Üye projesini hayata geçirmek. Fenerbahçe’yi tabana yaymak. Bu tabanın üzerine de güçlü, sivrilmiş bir marka olan Fenerbahçe Spor Kulübü’nü oturtmak.”

Fenerbahçe Koleji arazisinin satın alınması sürecinde yaşananlara da değinen Başkan Yıldırım, kendilerine bu konuda çok fazla zorluk çıkartıldığını belirtti. “Bir daha devlet arazisine yatırım yapmayacağız. Tapusunu kendimiz alıp öyle yapacağız. Çünkü çok sıkıntı çıkıyor.”

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu