MagazinYaşam

Beyaz Show Başlıyor

Beyazıt Öztürk’ün sunduğu fenomen program yeni sezon için hazır. Cuma akşamı ilk bölümü ile ekrana gelecek Beyaz Show’a Bengü ve Ulan İstanbul oyuncuları konuk olacak.

İLK BÖLÜMÜN KONUKLARI BELLİ OLDU

Sezonun ilk bölümünün konukları ise; Ulan İstanbul’un Nevizadeleri Şebnem Bozoklu, Erkan Kolçak Köstendil ve Kaan Yıldırım ile şarkıcı Bengü olacak.

Bengü, en beğenilen şarkılarını seslendirecek. “Ulan İstanbul” dizisinin başrol oyuncularından Şebnem Bozoklu, Erkan Kolçak Köstendil ve Kaan Yıldırım da, hem diziyle ve kendileriyle ilgili merak edilenleri yanıtlayacak, hem de keyifli bir sohbet gerçekleştirecekler.

YENİ SKEÇLER KIRIP GEÇİRECEK

Yeni sezonda yine yepyeni skeçler, köşeler hazırlayan Beyaz, “Doğruları Söyleyen Adam” skeciyle her koşulda doğruları söyleyecek. “Doğruları Söyleyen Adam”, başına hep dert mi alacak, yoksa başkalarının başına dert mi olacak?

Evlilik konusu sürekli gündemde olan Beyaz, “Madem Benimle Evlenmeyecektin” skecinde, bu sefer kendisi evliliği sürekli gündemde tutan bir adamın maceralarını sunacak.

SÜRPRİZLERE DEVAM

Beyaz Show stüdyosundaki üniversitelilerin hem yeteneklerini, hem zekalarını dosta düşmana kanıtladıkları “Klostrohobi” ve “Kağıt Dağıtma” köşeleri de tam gaz devam ederken, yeni sezonda ayrıca VİP öğrenci ayrıcalığını da tadacaklar! Beyaz, yeni sezonunda da şaşırtıcı canlı yayın aksiyonlarına kucak açacak, konuklarına yaptığı muhteşem sürprizlere ara vermeden devam edecek!

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu