Magazin

Cem Yılmaz Hız Kesmiyor

Cem Yılmaz, Ayşe Hatun Önal’dan ayrılmasının ardından çapkınlıkta hız kesmiyor.

Ahu Yağtu’dan boşandıktan sonra Avustralyalı Melanie Shepherd ve şarkıcı Ayşe Hatun Önal’la aşk yaşayan ünlü komedyen, şimdi de esmer bir güzelle…

ESMER BİR KADIN EŞLİK ETTİ

Önceki gece Beyoğlu’nda bir eğlence mekanına giden Yılmaz, burada Sezen Aksu’nun oğlu Mithat Can Özer’le bir araya geldi. Komedyene gecede esmer bir kadın da eşlik etti. Birlikte eğlenen ikiliyi ele veren ise Mithat Can Özer’in Instagram’da paylaştığı selfie pozları oldu. Gecenin sonunda ekibe genç bir kadın daha katıldı. Kadınlarla görüntülenmek istemeyen Cem Yılmaz, mekandan tek başına ayrılıp VIP aracına bindi, Akaretler’deki evinin yolunu tuttu.

Mithat Can Özer de iki kadınla birlikte bindiği araçla Yılmaz’ı takip etti. Plan, Yılmaz’ın evinin önünde bekleyen muhabirler yüzünden suya düştü. Kapıdaki görevli görüntü alınmasını engellemeye çalışırken, Cem Yılmaz ve Mithatcan Özer eve girdi, kadınlar ise içinde bulundukları araçla uzaklaştı. Mithat Can Özer, Cem Yılmaz ve ona eşlik eden genç kadınla çektiği bu selfie’yi önce Instagram’da paylaştı, ardından sayfasından sildi.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu