ModaYaşam

Dekorasyonda pembe

Erkekler, dekorasyonda pembe renkten hoşlanmasalar da dekorasyona en masum dokunuşu yapan renktir aslında pembe…

Pembe aşkın ve huzurun rengi. Oturma odanızda pembe dekorasyon için şık modeller: Aydınlık, ferah salonlar için pembe en güzel renktir. Oturma odanızda pembeyi kanepenin üstüne koyacağınız yastıklarla yakalayabileceğiniz gibi pembe bir halı ile de bu pembeliği pekiştirebilirsiniz. Bej tonlarında bir kanepe ve üzerine pembe yastıklarla oturma odanızda pembenin huzurunu yakalayabilirsiniz.

Yastıklara ek olarak kışın üzerinize alacağınız bir battaniye veya bir koltuk örtüsü ile de salonunuza pembe bir hava katabilirsiniz. Daha çok pembe istiyorsanız kanepe ve koltuk kumaşında pembe tonlarını kullanabilirsiniz. Bej tonları, kahverengi ve mavi pembeye en çok yakışan renklerdir. Salonunuzun diğer aksesuarlarını bu renklerle tamamlayabilirsiniz.

Pembe koltuklarınızı mavi bir dolap veya abajur gibi diğer aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz. Veya bej, kahve tonları ve mavi yastıklar ile birlikte kullanabilirsiniz. Altın ve gümüş renkleri pembeyi daha ihtişamlı, daha şık gösterecektir. Modern mobilyalarınızla, klasik eski mobilyaları bir arada kullanmaktan çekinmeyin.

Pembe ve yeşil renklerini bir arada kullanın. Doğada uyum içerisinde olan bu renkleri oturma odanıza taşıyın. Dekorasyonda pembe gülsüz olur mu? Güllü desenli bir kumaşla koltuğunuzu kaplayarak odanıza masalsı bir pembelik kazandırabilirsiniz. Umarım bu pembe fikirlerle siz de oturma odanızda pembe güzel günler yaşarsınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu