MagazinYaşam

Deniz’e çok üzüldük

Kibariye, Saba Tümer ve Nilgün Belgün, geçtiğimiz günlerde yakalanıp cezaevine gönderilen Deniz Seki hakkında açıklamalar yaptı.

Tasvip etmiyorum
Arnavutköy Balıkçısı’nda arkadaşlarıyla yemek yiyen Nilgün Belgün, Deniz Seki’nin cezaevine girmesiyle ilgili şu yorumu yaptı: “Arkadaşlar Deniz’in yaptığını tasvip etmiyorum. Benim de iki kızım var ve böyle bir şeye bulaşmalarını istemem. Ancak Deniz yakın arkadaşım. Onun bu duruma gelmesine çok üzülüyorum. Yakında kendisini ziyarete de gideceğim.”

Ancak Allah kurtarsın diyebiliriz
Bebek Lucca’da arkadaşlarıyla bir araya gelen Saba Tümer, Deniz Seki’yle ilgili sorular üzerine kısa bir açıklama yaptı: “Gerçekten çok üzücü bir durum. Deniz için ancak Allah kurtarsın diyebiliriz.”
Sezen’i dinlesin

Önceki gece Ortaköy Desibel’den çıkarken görüntülenen Kibariye, Deniz Seki’yle ilgili sorular üzerine duygulandı. Gözleri dolan sanatçı, “Çok üzüldüm, çok sevdiğim bir insandı. Deniz, Sezen Aksu’nun tavsiyesini dinlesin, orayı verimhane yapsın. Çok güzel şarkılar yazıyor, orada buna devam etsin” diye konuştu. Sezen Aksu, Deniz Seki’ye yazdığı mektupta “Çok sert bir sabır sınavından geçiyorsun. Hayat seni tam bir savaşçı olarak yetiştiriyor. Dik dur! Hapishaneyi verimhaneye çevir” demişti.

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu