Magazin

Entübe edilmişti! Kadir Ä°nanır’ın sağlık durumuna dair yeni detaylar… Jülide Kural’dan açıklama

Yeşilçam’ın usta oyuncusu Kadir İnanır’ın sağlık durumu nasıl? Sanatçı Kadir İnanır, Beykoz’daki ikametinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmıştı.

Kadir İnanır’ın sağlık durumuna ilişkin açıklama yapan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, “Tıkalı olan serebral arter damarının başarılı bir operasyonla açılmasının ardından yoğun bakıma alınmış; entübe edilmiş ve uyutulmuş olarak takibine karar verilmiştir” ifadelerini kullandı.

KADİR İNANIR’A NE OLDU?

Kadir İnanır’ın son durumuna dair yeni bilgiler geldi. İnanır’a dair HaberTürk’te yer alan haberde “Anjiyo yöntemiyle damar açılmıştı. Önlem amaçlı entübe edilmişti. 2 gün boyunca uyutulacaktı ancak genel durumundaki seyir olumlu devam ettiği için uyandırılma işlemi bugün de yapılabilir” denildi.

Bu haber Kadir İnanır hayranlarını sevindirdi. Jülide Kural ise hayat arkadaşını bir an olsun yalnız bırakmıyor.

JÜLİDE KURAL’DAN GÜZEL HABER GELDİ

Jülide Kural da açıklama yaparak “Uyandırma kararı alınmıştır. Tahmin edeceğiniz gibi Kadir İnanır’ı görme şansım oldu. Tüm beden fonksiyonlarında olumlu hareketlenme olduğunu ben de gözlemledim” dedi.

Yerel Seçim 2024
ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Aleyna'nın spiker dostu "Rahatsız olmaya başladım" diyerek sert çıktı: Dokunmasana oğlum kızaAleyna’nın spiker dostu “Rahatsız olmaya başladım” diyerek sert çıktı: Dokunmasana oğlum kıza
Öpüşme krizinden sonra yeni partnerle ilk pozÖpüşme krizinden sonra yeni partnerle ilk poz
Tarzı değişti! Zayıflama yöntemi gündem olduTarzı değişti! Zayıflama yöntemi gündem olduKaynak

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu