Kıbrıs

Erhürman BRT’deki Soruları Yanıtladı – BRTK

Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) Genel Başkanı Tufan Erhürman, siyasetçilerin polis gibi davranmak yerine çözüm üretmeleri gerektiğini vurguladı. Erhürman, Türkiye’de trafik sorunlarıyla ilgilenmesi gereken bir komisyonun üç yıldır hiç toplanmadığını belirtti ve hükümetin sorunları çözme konusunda yetersiz kaldığını ifade etti.

Erhürman ayrıca, orman yangınları ve yükseköğretimdeki sorunlar konusunda da eleştirilerde bulundu. Ülkedeki üniversite sayısının fazlalığına dikkat çeken Erhürman, eğitim kurumlarının denetlenmesi gerektiğini ve siyasetin çözüm üretme sorumluluğunu yerine getirmesi gerektiğini söyledi.

Geçen haçta Güzelyurt’ta, bu hafta sonu Mağusa’da sokakta olduklarını belirten Erhürman, toplumun yok oluş süreci içinde olduğunu ve ciddiyetle hareket etmek gerektiğini ifade etti. Erhürman, siyasetin yapıcı ve çözüm odaklı olması gerektiğini vurgulayarak, gelecekte yapacakları konusunda umutlu olduğunu belirtti.

Bu haber
bu kaynaktan alınarak ACM Cyprus yeni teknolojiler çalışması kapsamında, OpenAI – ChatGPT tarafından yeniden yazılmıştır. Geleceği yeniden şekillendirebilmek için yorumlarınızı bekliyoruz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu