Kıbrıs

Ertuğruloğlu, Türkiye Karate Milli Takımı’nı Kabul Etti – BRTK

Dışişleri Bakanı Tahsin Ertuğruloğlu, Türkiye Karate Federasyonu Başkanı Aslan Abid Uğuz başkanlığındaki Karate Milli Takımı heyetini kabul etti.

Bakanlık tarafından verilen bilgiye göre Ertuğruloğlu, KKTC Taekwondo Judo Karate Federasyonu Başkanı Eyüp Zafer Gökbilen’in de hazır bulunduğu kabulde, milli sporculara müsabakalarda başarılar diledi. Türkiye Karate Federasyonu Başkanı Aslan Abid Uğuz ise KKTC’deki karate sporuna desteklerini ve işbirliğini sürdüreceklerini belirtti.

Ertuğruloğlu, Türkiye ile KKTC arasındaki spor alanındaki işbirliğinin her alanda artarak devam etmesi gerektiğini vurgulayarak, genç sporcuların uluslararası organizasyonlarda ülkelerini en iyi şekilde temsil etmelerini istedi.

Karate Milli Takımı heyeti de Bakan Ertuğruloğlu’na ziyaretleri için teşekkür ederek, Türkiye’nin desteğiyle daha büyük başarılar elde etmek için çalışacaklarını ifade etti. Heyet, kabul sonrası hatıra fotoğrafı çektirerek memnuniyetlerini dile getirdi.

Bu haber
bu kaynaktan alınarak ACM Cyprus yeni teknolojiler çalışması kapsamında, OpenAI – ChatGPT tarafından yeniden yazılmıştır. Geleceği yeniden şekillendirebilmek için yorumlarınızı bekliyoruz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu