GündemSpor

Genç Beckham babasının yolunda!

İngiliz basını, Manchester United efsanesi David Beckham’ın 15 yaşındaki oğlu Brooklyn Beckham’ın Arsenal altyapısına katıldığını yazdı. Sözleşmenin kısa süreli olduğu iddia ediliyor.

İngiliz futbolunun son dönemde yetiştirdiği en büyük yeteneklerden David Beckham, kariyerine kısa bir süre önce nokta koymuştu. Son olarak Amerika Birleşik Devletleri’nde top koşturan Beckham’ın yeşil sahalardaki bayrağını taşıma görevi ise oğlu Brooklyn’e düşmüş gibi görünüyor.

İngiliz Daily Star Gazetesi’nin kulüpten adını açıklamak istemeyen bir kaynağa dayandırdığı habere göre 15 yaşındaki Brooklyn, taraftarı olduğu Arsenal ile kısa süreli bir sözleşme imzaladı. Altyapıda forma giyecek küçük Beckham, babasının izinden ne kadar ilerleyebilir bilinmez ancak anlatılanlara göre kendisini hayli parlak bir gelecek bekliyor.

Adını vermek istemeyen Arsenal yetkilisi, Brooklyn hakkında “O çok yetenekli ve çok iyi bir temel eğitim almış” derken oyuncuya başka kulüplerden de teklif geldiğini ancak gençleri yetiştirme konusunda itibarı yüksek Arsenal’in yarışı kazandığını söyledi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu