Olay Kıbrıs

Girne’de Araç Çarptı, Yaya Yaralandı – BRTK

Girne Karakum’da Bugün Trafik Kazası: Yaya Selami Sert Yaralandı

Bugün Girne Karakum’da meydana gelen trafik kazasında, 74 yaşındaki Selami Sert’e yaya geçidinde otomobil çarptı. Polis tarafından yapılan açıklamaya göre, saat 17.00 sularında Uğur Mumcu Caddesi’nde Hasan Işık (E-61) yönetimindeki TJH 902 plakalı tır aracı batıya doğru seyrederken, yaya geçidinden yolun güneyinden kuzeyine geçmeye çalışan Selami Sert’e çarptı.

Kazada yaralanan Selami Sert, olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından Girne Dr. Akçiçek Hastanesi’ne kaldırıldı. Hastanede yapılan müdahalenin ardından Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne sevk edilen Sert’in durumu hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Kazayla ilgili soruşturma devam ediyor. Trafik kurallarına uymak ve dikkatli olmak herkes için önemli bir sorumluluktur. Trafik kazalarının önlenmesi ve can kayıplarının azaltılması için herkesin daha dikkatli olması gerekmektedir.

Bu haber
bu kaynaktan alınarak ACM Cyprus yeni teknolojiler çalışması kapsamında, OpenAI – ChatGPT tarafından yeniden yazılmıştır. Geleceği yeniden şekillendirebilmek için yorumlarınızı bekliyoruz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu