Yaşam

Günlük burç yorumları (8 Mart 2023)

Astrolog Murat İpek’ten 8 Mart 2023 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ay, saat 17:07 ile 17:43 arasında boşlukta olacak ve asıl güzel haber bugün “Satürn gücünü kaybettiği Balık burcuna geçiyor” Biraz soluk alacağız.  
MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com
KOÇ
Emlak işinde olanlar, vazgeçemeyecekleri kazançlı bir teklifle karşılaşabilirler. Bugün kıyafet alışverişi yapmak için harika bir gün.
BOĞA
Arkadaşlarınızla, kardeşlerinizle gayet keyifli geçireceğiniz bir gün gibi görünmekte o nedenle kaygılarınızı geride bırakmaya çalışın.
İKİZLER
“Sabrın sonu selamettir!” ne güzel bir söz.  Maddi, manevi her konuda konuşabileceğiniz hoş bir gün olabilir. Harcamalar dikkat etmenizde fayda var.
YENGEÇ
Muhatabınız olan kişi veya kişilerle iletişimde olmanız çok işinize yarayabilir bunu kullanmanızda fayda var. Hoş vakit geçirebilirsiniz.
ASLAN
Zaman daha hızlı akacak. Plana göre çalışacak olursanız kazanırsınız. Bu durum birçok ek fırsatı size sunulabilir. Etrafa dikkatli bakın.
BAŞAK
Sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var. Öyle olur olmaz cengaverlikler içine girip de sağlığınızı tehlikeye atacak hareketlerden uzak durun.
TERAZİ
Duygusal anlamda, özellikle ikili ilişkiler konusunda kendinizi sorguladığınız bir gün yaşayacak olabilirsiniz. Kendinizi fazla kasmayın derim.
AKREP
Bugün kendinizi çalışırken, koştururken eğlendirmeyi başarırsanız harika olur. Manasız bir şeylerin canınızı sıkmasına müsaade etmeyin derim.
YAY
Kendi başarılarınızı bugün kendiniz çevrenize vurgulayacaksınız. Evde sakin bir ortam yaratmak için çaba sarf etmek gerekebilir.
OĞLAK
Eşinizle veya uzun vadeli ilişkiniz varsa partneriniz ile güzel gayet güzel bir zaman geçirmeniz olası. Kendinizi mutlu edin, hiç değilse deneyin.
KOVA
Bugün evden çıkmak istememeniz çok doğal. Bırakın bugün de böyle bir gün olsun. Zihninizi yorgun hissediyor olabilirsiniz.
BALIK
Bugün doya doya yakın çevrenizle iletişimde olabilirsiniz. Uzun telefon konuşmaları sizi bekliyor desek yeridir. Zamanı iyi ayarlayın derim.

Kaynak : NTV

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu