Spor

Hamza Hamzaoğlu İçin Şok Sözler

Spor yazarı Hıncal Uluç, Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu hakkında ağır ifadelerde bulundu.

Hıncal Uluç, Galatasaray Futbol Takımı’nı kimin yönettiği konusunda şoke edici bir iddiada bulunurken, Bursaspor maçındaVolkan Şen’den yenilen gol için çok konuşulacak yorumlar yaptı.

Hıncal Uluç’un verdiği röportajda öne çıkan bölümler şöyle:

“GALATASARAY’I HAMZA HAMZAOĞLU YÖNETMİYOR”

“Galatasaray’ı açık seçik Hamza Hamzaoğlu yönetmiyor. Galatasaray’ı yöneten bir dış güç var, bir emirle Sabri’yi takıma aldıran, Gökhan’ı da kadroya dahi aldırmayan. Bu dış gücün temsilcisiAbdurrahim Albayrak. Hamza’ya ‘Alacaksın Sabri’yi’ dedi, 3 günde Sabri’yi kadroya aldı. Gökhan Zan için ‘Ayağını uzatmış yatıyor’ dedi ve Hamza, Gökhan’ın adını telaffuz edemiyor.

“VOLKAN ŞEN, KORAY’IN 5 METRE GERİSİNDE”

“Gol pozisyonuna bir bakın. Bursasporlu Belluschi savunmanın arkasına topu attığında Volkan,Koray Günter‘in 5 metre arkasında. Yani görüntüye göre o topa Koray’dan başkasının yetişmesine imkân yok. Volkan golü atarken Volkan, Koray’ın 5 metre önünde. Yani bir pasa koşuşta 30 metrelik bir koşuda 10 metre geçmiş.

“AKILLI BİR STOPER KADEMEYE GİRER AMA…”

Sürat farkına bakar mısın? Tam cepheden Chedjou, Koray ile Volkan’ı görüyor ve Volkan’ın nasıl geçtiğini ve Koray’ın nasıl seyrettiğini de görüyor. Akıllı bir stoper kademeye girer. Chedjou da kademeye girmiyor. Yani gerek Koray gerek Chedjou eskortluk bile yapmadılar. Galatasaray’ın iki stoperi bunlar.

“GEL KARDEŞİM SEN BU GOLÜ AT!”

Volkan’a ‘Gel kardeşim sen bu golü at’ dediler. Şimdi bu gol Galatasaray – Bursaspormaçının 90+5’inci dakikasında olsa, Bursa bu maçı kazanıp Fenerbahçe’yi geçip şampiyon olsa Türkiye’de hiç kimseye bu golün şike olmadığı anlatılamazdı, ‘Galatasaray bu golü öyle bir yedi ki Fenerbahçe şampiyon olmasın’ diye. Herkes öyle derdi.

İki tane Galatasaray’ın stoperi bir tek adamı ve bu kadar gerilerden gelen bir adamı durdurmaya teşebbüs dahi etmiyorlar. Bu tam şike kokusu. Hamza Hoca diyor ki ‘Ben stoperlerimden memnunum.'”

Kaynak : Sabah

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu