Sinema

Hugh Jackman Başrollü Komedide Yıldızlar Buluşuyor: Emma Thompson, Nicholas Galitzine, Nicholas Braun… – Haberler

Amazon MGM’in komedi filmi “Three Bags Full: A Sheep Detective Movie” eğlenceli bir hikaye için yıldız isimleri bir araya getiriyor.

.

Amazon MGM Studios, yönetmenliğini “Minyonlar”, “Çılgın Hırsız 3” ve “Minyonlar: Gru’nun Yükselişi” filmlerinin yönetmeni Kyle Balda’nın yöneteceği ilk canlı aksiyon komedi filmi “Three Bags Full: A Sheep Detective Movie”nin oyuncu kadrosunu belirledi.

Hugh Jackman’ın liderlik ettiği filmin kadrosunda Emma Thompson, Nicholas Braun, Nicholas Galitzine, Hong Chau, Molly Gordon, Tosin Cole, Kobna Holdbrook-Smith, Conleth Hill ve Mandeep Dhillon yer alıyor.

Leonie Swann’ın 2005 tarihli ödüllü romanı “Glennkill”den uyarlanan senaryoyu, “The Last Of Us” dizi sorumlusu Craig Mazin kaleme alıyor. Film, koyunlarını seven ve onları yalnızca yünleri için yetiştiren bir çoban olan George Hardy’yi (Jackman) konu alıyor.

Her gece sürüsüne bir polisiye hikayeyi yüksek sesle okuyan George, koyunlarının hikayeyi gerçekten anladığından ve sonrasında kimin ne yaptığı konusunda saatlerce tartışacaklarından tamamen habersizdir!

George gizemli bir şekilde ölü bulunduğunda koyunlar bunun bir cinayet olduğunu hemen anlar ve bunu nasıl çözecekleri konusunda her şeyi bildiklerini düşünürler. Öte yandan yerel polis Tim Derry (Braun), hayatında hiçbir zaman ciddi bir suçu çözmemiştir, bu yüzden koyunlar, çayırlarını ilk kez terk edip suçla yüzleşmeleri gerektiği sonucuna varırlar. Ancak insan dünyası kitaplarda göründüğü kadar basit değildir.

Lindsay Doran, Tim Bevan ve Eric Fellner yapımcılığı, Phil Lord ve Chris Miller ise yönetici yapımcılığını üstleniyor. Filmin 20 Şubat 2026’da vizyona girmesi planlanıyor.



Kaynak

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu