GündemSpor

İmparator’a iade-i itibar

Ünal Aysal döneminde sezon başında kaldırılan Fatih Terim posterleri yeniden asıldı. Dün Kemal Onar’ın cenaze törenine gidenler TT Arena’da İmparator’un fotoğraflarıyla karşılaştı!

Galatasaray’ın efsane isimlerinden Kemal Onar’ın cenaze töreni için Türk Telekom Arena’ya gelenleri duvardaki Fatih Terim posteri karşıladı! Törenin yapıldığı VIP bölümünde duvarlar Galatasaray efsaneleriyle süslenmişti. Ünal Aysal döneminde olaylı şekilde görevine son verilen teknik direktör Fatih Terim’in yanı sıra yardımcılıklarını yapan Hasan Şaş ve Ümit Davala’nın posterleri de dikkat çekti. Bilindiği gibi sezon başında soyunma odası koridorlarında Terim’in yer aldığı fotoğraflar kaldırılmıştı ve bu konu sosyal medyada taraftarlar tarafından uzun süre tartışılmıştı. Tüm bu yaşananlar Duygun Yarsuvat başkanlığındaki Galatasaray yönetiminin daha barışçıl bir politika izleyeceğinin habercisi oldu. Şu anda milli takımın başında olan Fatih Terim’in Türk Telekom Arena’daki fotoğrafları sezon başında kaldırılmış ve bu haber gazetelerde manşetten okuyuculara duyurulmuştu.

TERİM, YAŞANAN GELİŞME İLE İLGİLİ BUGÜN AÇIKLAMA YAPABİLİR

Yaşanan bu gelişmelerin ardından Fatih Terim ile Galatasaray Kulübü arasındaki buzların erimesi bekleniyor. Zaten Fatih Terim ile olan sorunlar eski başkan Ünal Aysal’ın biraz da şahsı problemleri olarak göze çarpıyordu. Galatasaray’ın efsane teknik direktörü Fatih Terim’in yaşanan gelişmelerle ilgili olarak henüz bir açıklaması olmadı. Ancak bugün oynanacak Kazakistan maçı sonrasında basın mensuplarının kendisine yaşanan bu gelişme ile ilgili soru sorması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu