GündemSpor

Kara Kartal programında hedef 20 milyon TL

‘Vodafone Karakartal’ programı kapsamında yapılan ve siyah beyazlı taraftarlara sunulan özel programı tanıtım toplantısı yapıldı. Beşiktaş stat ve forma sponsoru Vodafone ile bir projeye daha imza attı. Vodafone gsm hattını kullanan siyah beyazlı taraftarlar 1-3 veya 5 TL’lik paketleri kullanırlarsa Beşiktaş Kulübü projeden 20 milyon TL gelir elde edecek. Taraftarın yapması gereken Vodafone hattını kullanıp bu üç paketten birini mesaj olarak 1903’e atmaları yeterli olacak. Hedef 5 ayda 1 milyon kişiye ulaşmak.

Yapımı devam eden Vodafone Arena’da yapılan tanıtım toplantısına, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, kulüp yetkilileri, Vodafone Türkiye CEO’su Gökhan Öğüt ve Vodafone Türkiye yetkilileri katıldı.
Toplantıda, yapımı süren stat ile ilgili bilgilendirmeler yapılırken ‘Vodafone Karakartal’ programının detayları anlatıldı. Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, tüm taraftarları bu yeni programa dahil olmalarını istedi ve stadyumu bir an evvel bitirip evlerine dönmek istediklerini söyledi.

Fikret Orman, “Ben ve arkadaşlarım göreve geldiğimizde böyle bir stadın hayali bile yoktu. Kulübün dünya kulübü olması için bunu düşündük ve yaptık. Dünyanın ilk 5 şehrinden birisi İstanbul ve burası da en güzel yeri. Duruşu olan bir camianın iyi yönetildiği takdirde Beşiktaş’In Avrupa’da kupalar kaldırabileceğini düşünüyorum. Bu da stat bitince olacak diye düşünüyorum. Bir an evvel evimize dönmek istiyoruz.”diye konuştu. Fikret Orman, basketbolun da olacağı 10 bin kişilk bir spor merkezi kuracaklarını ve proje aşamasında olduğunu söyledi.

‘Herkesi programa geçmeye davet ediyorum’

Orman, taraftarlara da çağrıda bulunarak, “Türkiye’deki işbirliğimizi büyütmeye devam etmekteyiz. Vodafone taraftar paketi ile mobil topluluk programının tanıtımını yapacağız. Taraftarlarımız kendi aralarında konuşmalarında sınırsız bir şekilde iletişim kurma ağına sahip olacaklar. Buna futbol takımımız oyuncuları ve diğer sporcularımız da dahil olacak. Eğer herkes bu programa geçerse kulübe katkıları kat kat artacak. Herkesi bu programa geçmeye davet ediyorum.”dedi. Vodafone Türkiye CEO’su Gökhan Öğüt’de Beşiktaş taraftarının ruhu ile Vodafone’nun değerlerinin örtüştüğünü söyledi.

Öğüt, “Karakartal’ın yeni yuvasına hoş geldiniz. Geçtiğimiz yıl toplam 15 yıla yayılan ve 145 Milyon Dolar tutarında bir anlaşma yapmıştık. Bu stadyuma gelen taraftarlara her maç farklı avantajlar sunulacak. Akıllı stat için 10 Milyon Dolar’a yakın bir iletişim altyapısı kuruyoruz. Beşiktaş taraftarının kendine has bir ruhu var. Biz de bunun Vodafone değerleriyle örtüştüğünü düşünüyoruz. Bu taraftarın kulübü için neler yapabileceğini görüyoruz. Topluluk programı adı altında yaptığımız ‘Vodafone Karakartal’projesiyle  taraftarların kulübüne desteğini bir nevi desteklemiş oluyoruz.”diye konuştu. Program, Vodafone Türkiye’nin Beşiktaş için hazırladığı kısa filmin gösterimi ile son buldu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu