GündemKıbrıs

KTSO Dubai’de yaş meyve sebze fuarı’na katıldı

Kıbrıs Türk Sanayi Odası (KTSO), Dubai’de düzenlenen “World Of Perishables Expo Middle East” (WOP 2014) Fuarı’na “North Cyprus” markasıyla katıldı.

KTSO’dan yapılan açıklamaya göre, her yıl Şubat ayında düzenlenen Gulffood Gıda Fuarı dışında ilk kez katılım gerçekleştirilen etkinlikte, KTSO’ya üye firmalar ile narenciye birlikleri narenciye, nar ve patates ürünlerini sergiledi.

Alnar Ltd., Pergamos Agri Trade Ltd., Ekosis Ltd., Akdeniz Narenciye İhracatçıları Birliği ve Kıbrıs Türk Narenciye İhracatçıları Birliği, 60 metrekarelik stant alanında yer aldı.

Yaş meyve sebze fuarında ağırlıklı olarak Akdeniz ülkeleri yer aldı. Fuar, 9-11 Kasım tarihleri arasında 10.00-18.00 saatleri arasında ziyaret edilebiliyor. Bugün saat 10.00’da gerçekleşen açılışın ardından KTSO standını, Dubai Dünya Ticaret Merkezi CEO’su Helal Saeed Almarri ziyaret etti. Ziyaret sırasında Almarri’ye stand ve ürünler hakkındaki bilgiyi pazar araştırması için Dubai’de bulunan tarım eski bakanlarından ve aynı zamanda narenciye üreticisi de olan Sami Dayıoğlu verdi. Stand ziyaretçilerine sadrazam sucuğu, pastelli ve nar ikram edildi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu