MagazinYaşam

Mehmet Ali Erbil’e manidar yanıt!

Cem Yılmaz, “Kadrosunu biraz değiştirse iyi olur” diyen Mehmet Ali Erbil’e yanıt verdi: “Kendi film çekerse bizi oynatmasın. Bizim kabiliyetimiz belli”

CEM Yılmaz önceki gün ‘Pek Yakında’ filminde rol aldığı Ozan Güven ve Zafer Algöz’le birlikte Güven Kıraç’ın Cihangir’deki sergisine gitti. Mekân çıkışı kendisini senaryo hırsızlığıyla suçlayan Levent Kırca’ya cevap veren Yılmaz, “Her filmde başıma böyle işler geliyor, üzücü bir durum” yorumunda bulundu.

‘PEK Yakında’ filminin oyuncuları Cem Yılmaz, Ozan Güven, Zafer Algöz önceki akşam Güven Kıraç’ın sergi açılşına katıldı. Cihangir’deki Carrine adlı mekânda düzenlenen sergiye birçok ünlü isimden destek geldi. Pek Yakında ekibinin yanı sıra Ceyda Düvenci ve Berrak Tüzünataç gibi isimler de katıldı. Cem Yılmaz sergi için “Güven çok güzel işler yapmış, beğendim, daha güzel işler yapar inşallah” dedi. Levent Kırca’nın “Pek Yakındafilminin senaryosu bana ait” iddiası ve tazminat davası için “Evet tazminat davası açmış, çok üzücü. Bizim yaptığımız işlerin böyle etkisi oluyor, her filmde başıma böyle işler geliyor” dedi.

‘FİLMİMİN GİŞESİNDEN MEMNUNUM’

USTA komedyen, Mehmet Ali Erbil’in, “Cem, oyuncu kadrosunu değiştirirse daha iyi olabilir” sözlerine de karşılık verdi. Filminin 2 milyon 200 bin kişi tarafından izlendiğini söyleyen Yılmaz, “Gayet memnunum. Erbil kendi film yaparsa bizi oynatmaz ve fikrini uygulamış olur. Bizim kadromuzun kabiliyeti belli” dedi.

‘ÖNDEN GÖNDERDI DEMESINLER’

Oyuncu Ozan Güven, Cem Yılmaz’ın gazetecilere konuştuğu sırada bir taksicinin seyir halindeyken durup fotoğraf çektirme isteğine Yılmaz, “Kaçın” diyerek hemen oradan uzaklaşırken, Güven ise “Cem ben gidiyorum, kız arkadaşını önden gönderdi demesinler” diyerek taksiye bindi.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu