MagazinYaşam

Meleklerin kanatları ona emanet

Victoria’s Secret defilelerinde modellerin taktığı kanatları bir Türk tasarlıyor. Modacı Serkan Cura, “Victoria’s Secret için çalışmak ayrı bir onur” diyor.

Paris’te yaşayan Türk tasarımcı Serkan Cura, Victoria’s Secret defilesinde top modellerin taktığı ihtişamlı kanatların da yaratıcısı. Uzun yıllar Jean Paul Gaultier için çalıştıktan sonra kendi markasını kuran Cura, Grazia dergisine verdiği röportajda meleklerle çalışmayı anlattı.

6 aydır kanatlarla uğraştığını anlatan tasarımcı “13 yaşından beri tasarımcılık yapıyorum onun için uzman sayılırım. Yine de Victoria’s Secret için kanat yapmak zorlu bir süreç. Mayıstan beri üzerinde uğraşıyorum. Düşünün kendi koleksiyonum için çalışmaya anca Temmuzda fırsat buldum. Tabii ki Victoria’s Secret için çalışmak ayrı bir onur. Geçen yılki defileleri defalarca izledim. Farklı ve kuvvetli bir tarz oluşturmaya çalışıyorum” dedi.

FAVORİ MELEĞİM KARLIE KLOSS


Karlie Kloss

Birlikte çalışmayı en sevdiği meleklerin Karlie Kloss ve Candice Swanepoel olduğunu söyleyen Serkan Cura, “Beni en çok heyecanlandıran şey Karlie’ye korse tasarlamak oldu. Onunla Jean Paul Gaultier’nin defilelerinde de defalarca çalıştığımız için arkadaşız. Yaptığım her şeye bayılır; ‘Harika olmuş’ diyerek el çırpar. Pozitif enerjisinden etkileniyorum” diyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu