GündemKıbrıs

Polis bülteni

Ercan Devlet Havaalanı’ndan KKTC’ye giriş yapan M.A.’ya  (E-44) narkotik detektör köpeğinin tepki vermesi sonucu, üzerinde yapılan aramada, yaklaşık 10 gram ağırlığında “hintkeneviri” türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulundu.

Polis Basın Subaylığı’ndan verilen bilgiye göre, zanlı polis tarafından tutuklandı.

Öte yandan Çınarlı’da toprak yol kenarındaki taşın altına sakladığı 150 gram ağırlığında “sentetik cannabinoid” türü uyuşturucu olduğuna inanılan maddeyi aldığı sırada suçüstü tespit edilen D.U.(E-24) ve mesele ile ilgisi olduğuna inanılan A.K.K.(E-40) tutuklandı.

MEHMET KARADENİZ KARDEŞLERİ TARAFINDAN DÖVÜLDÜ

Lefkoşa’da Gelibolu Bölgesi’nde, elektrik faturası sebebiyle çıkan tartışmada, Mehmet Karadeniz, kardeşleri tarafından dövüldü ve ağır yaralandı.

Önceki gün meydana gelen olayda, A.K.(E-33) ve M.K. (E-30), kardeşleri Mehmet Karadeniz’in yüzünün muhtelif yerlerine elleri ile vurarak, ciddi surette darp etti.

Daha sonra Karadeniz, kardeşi A.K.’nin tasarrufunda bulundurduğu demir sivri uçlu aletle  sol bacak ve göğüs kısmından ağır şekilde yaralandı.

Karadeniz, kaldırıldığı Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde yapılan tedavisine müteakip yoğun bakım servisinde müşahede altında alındı.

A.K. ve M.K. dün tespit edilerek tutuklandı.

LEFKOŞA’DA HIRSIZLIK

Lefkoşa’da faaliyet gösteren “Major Müzik Center” isimli iş yerinden “Yamaha” marka iki gitar ve bir hoparlör çalındı.

Olaylar hakkındaki polis soruşturmalarının devam ettiği kaydedildi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu