GündemKıbrıs

Polis bülteni

Polis, Dikmen’de bu sabah evinin önünde ölü bulunan 36 yaşındaki İbrahim Şenel’in intihar ettiğini açıkladı.

Polis Basın Subaylığı’ndan verilen bilgiye göre, Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde Şenel’in cesedi üzerinde yapılan otopsi neticesinde de ölüm sebebinin intihar olduğu anlaşıldı.

Öte yandan bugün saat 09.30’da Gazimağusa’da intihar eden Hasibe Taşkıran (K-61) yaşamını yitirdi.

GEORGHİ CALACHEV’İN ÖLÜM SEBEBİ “KALP YETMEZLİĞİ”

Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi Kardiyoloji Bölümü’nde tedavi gören ve 5 Kasım’da odasında ölü olarak bulunan Georghi Calachev’in (E-78) “kalp yetmezliği” sonucu hayatını kaybettiği açıklandı.

Calachev’in cesedine bugün Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde otopsi yapıldı

ERCAN’DA UYUŞTURUCU

Ercan Devlet Havalimanı’ndan KKTC’ye giriş yapan A.B.’ye (E-33) narkotik detektör köpeğinin tepki vermesi sonucu üzerinde yapılan aramada; yaklaşık iki gram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulundu.

Dün meydana gelen olay sonrasında uyuşturucu olduğuna inanılan maddeye el konulurken, adı edilen tutuklandı.

Öte yandan dün Ercan Devlet Havalimanı’nda, KKTC’ye giriş yapan M.S.’nin (E-31) eşyalarında polis tarafından yapılan aramada ise; içerisinde yaklaşık iki gram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu madde olduğuna inanılan bir sarma sigara bulunarak emare olarak alındı.

Dün meydana gelen olay sonrasında adı edilen tutuklandı.

GAZİMAĞUSA’DA SİDDET TEHDİTİ

Gazimağusa’da faaliyet gösteren bir iş yerinde Kazım Ayydıneri’yi, Müslüm Kartal’a olan borcunu ödemediği takdirde bıçaklayacağı yönünde şiddet tehdidinde bulunan F.İ. (E-34) tutuklandı.

İSKELE POLİS MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN TRAFİK VE ASAYİŞ OPERASYONU

Bu arada, İskele Polis Müdürlüğü, dün 18.00–20.00 saatleri arasında sorumluluk sahası dâhilinde asayiş ve trafik operasyonu düzenledi.

Yapılan operasyon kapsamında bölgede faaliyet gösteren bahis evleri ve kumarhaneler kontrol edildi, ancak herhangi bir olumsuzluk tespit edilmedi.

Trafik ekiplerinin yaptığı denetimlerde ise, 70 araç kontrol edildi ve suç işlediği tespit edilen toplam beş araç sürücüsü hakkında ileri işleme gidildi.

Tüm olaylar hakkındaki polis soruşturmalarının devam ettiği kaydedildi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu