GündemKıbrıs

Polis bülteni

Gazimağusa’da, Serbest Liman bölgesinde faaliyet gösteren “Ak Ege Freeport” isimli şirketin ambarından Nataly Akar’a ait toplam 296 kutu “Corsair Red” marka sigara çalındı.

Polis Basın Bülteni’ne göre, 7-8 Kasım tarihleri ile 11.00-18.00 saatleri arasında meydana gelen hırsızlıkla ilgili başlatılan polis soruşturması sürüyor.

GÜZELYURT’TA HIRSIZLIK

2014 yılı Ocak-Ağustos ayları içerisinde, Güzelyurt’ta faaliyet gösteren “Polemidya” isimli iş yerinde çalışan A.Ö.’nın (E-36), işyerinde tamiri yapılan araçların bedeli olarak müşterilerden aldığı toplam 2 bin 790 TL parayı iş yeri sahibine teslim etmeyerek çaldığı tespit edildi ve bir süredir aranan şahıs tutuklandı.

GİRNE’DE BIÇAKLI SALDIRIDA BULUNAN ŞAHIS TUTUKLANDI

Girne’de faaliyet gösteren “Cofee Time” isimli bar içerisinde önceki gün 2 kişiyi bıçakla yaralayan ve aranmakta olan şahıs tutuklandı.

Polis Bülteni’ne göre, M.Y.(E-27), aralarında çıkan tartışma sonucu tasarrufunda kanunsuz olarak bulundurduğu bıçak ile Cem Ozan Baran’ı sırt ve diz kısmından, Ömer Kan’ı ise sağ el kısmından yaralamıştı. Soruşturma devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu