GündemKıbrıs

Polis bülteni

Güzelyurt’ta, dün 18.00-24.00 saatleri arasında gerçekleştirilen trafik ve huzur operasyonu çerçevesinde; bölgede faaliyet gösteren, gece kulüpleri ile alkollü içki satışı yapılan yerler denetlendi ancak herhangi bir olumsuzluk tespit edilmedi.

Polisten yapılan açıklamaya göre, trafik ekiplerinin bölgede yaptıkları denetimler sonucunda 253 araç kontrol edilerek, suç işlediği tespit edilen toplam 76 araç sürücüsü hakkında ileri işleme gidildi. Kontroller sonucunda sigortasız olarak kullandığı tespit edilen bir araç trafikten men edildi.

ANİ VE GAYRİ TABİİ ÖLÜM

Lefkoşa’da, dün, 07.30–11.00 saatleri arasında, Gökçen Büke (K-72) kalmakta olduğu ikametgâhı içerisinde aniden rahatsızlanarak yaşamını yitirdi. Polis açıklamasına göre, ölüm sebebinin “kalp yetmezliği” sonucu olduğu tespit edildi.

KUNDAKLAMA VE KASTİ HASAR

Lefkoşa’da, 13-14 Kasım, 22.15-05.50 saatleri arasında, Posta Sokak’ta Beliğ Paşa İş Hanı içerisinde bulunan Avukat Tekin Söylemez’e ait “Söylemez Hukuk Bürosu” isimli iş yerinin pencere camı meçhul şahıs veya şahıslar tarafından kırılarak hasara uğratıldıktan sonra ofis içerisine yanıcı madde dökülüp ateşlenmek suretiyle kundaklandı.

Yangın itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü. Yangın sonucu ofis içerisinde bulunan perde, bir sehpa, bazı evraklar ve eşyalar yanarak zarar gördü.

DÜKKÂN AÇMA, HIRSIZLIK VE KASTİ HASAR 

İskele’de, dün, 00.30-05.00 saatleri arasında, Doktorlar Sitesi’nde faaliyet gösteren “Doktorlar Sitesi Market” isimli iş yerinin penceresi meçhul şahıs veya şahıslar tarafından hasara uğratıldıktan sonra açılarak içeriye girilmiş ve içerisinden toplam 450 TL değerindeki muhtelif markalarda sigara ve 1500 TL madeni para ile kamera görüntülerini kaydeden bilgisayar kasası çalındı. Soruşturma devam ediyor.

HIRSIZLIK            

Gazimağusa’da, dün, 02.30 – 08.30 saatleri arasında, F.G. (E-21), İbrahim Alagöz’ e ait “Altınşiş Ocakbaşı Restoran” isimli iş yerindeki yazar kasa içerisinden 25 TL para ile askı üzerinde bulunan  montu çaldı.  Açıklamada, söz konusu şahısın arandığı ve soruşturmanın devam ettiği kaydedildi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu