GündemSpor

Ronaldo’dan Messi’ye küfürlü lakap

Cristiano Ronaldo’nun, Real Madrid soyunma odasında Messi için haraket içeren ifadeler kullandığı ve lakaplar taktığı öne sürüldü.

Cristiano Ronaldo ile Lionel Messi arasındaki sahadaki çekişmeye, saha dışından bir iddia damga vurdu. İspanyol gazeteci Guillem Balague, “Messi” isimli kitabında Cristiano Ronaldo ile ilgili çok konuşulan bir iddiayı gündeme getirirken, Portekizli yıldızın Messi’den bahsederken, “O… Ç… “dediğini iddia etti. Balague kitabında, Real Madridli oyuncuları da hedef aldı ve Real soyunma odasında Messi’yle ilgili argo şakalar yapıldığını, Arjantinli yıldızdan “Ronaldo’nun köpeği ve Ronaldo’nun oyuncağı” diye bahsedildiğini yazdı.

Guillem Balague’nin bu iddiasına Ronaldo’dan yanıt gecikmedi. Portekizli oyuncu facebook sayfasından iddiayı yanıtlarken, “Lionel Messi’ye yönelik ifadeler kullandığıma dair haberler bulunuyor. Bunlar kesinlikle yalan ve avukatıma sorumlular hakkında dava açmasını söyledim. Messi’nin de aralarında olduğu rakiplerime üst düzey saygı gösteririm” açıklamasını yaptı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu