Kıbrıs

SDP siyasi transferleri eleştirdi

Kırk yıldır bu memleket hala daha transferleri konuşuyor. Dikkat edecek olursak bu transferleri gerçekleştiren partiler ve vekiller hep ayni kişiler.

Kendi kişiliklerini değiştirmeyi maharet sayıp hep ben bu koltuklarda kalarak güçlü olmam gerekir zihniyetlerine izin verenler de maalesef halkımız.

Halkımızın bir bölümü de menfaate dayalı düzeni benimsiyor.

Hep bu kişilerin arkasından gidip geliyorlar.

Bu gidip gelmelerde ülkemizin zarar gördüğünü düşünen hiç yok. Bunlara çanak açan partiler ve liderleri de birbirlerinden nemalanmaya devam ediyorlar.

BİZ SİZLERİ MECLİSE TAŞIYACAĞIZ SİZ DE BİZE VERECEKSİNİZ zihniyeti bunca yıl Siyasi yaşamımızda hep yer aldı.

Elbette bu partiler uzun yıllar iktidarda böyle kaldılar. Bu zihniyetlere izin veren kişiler de hep iktidarın değişmnez partileri oldular. Ülkemizin geleceğini böylece ipotek altına aldılar.

SOSYAL DEMOKRAT PARTİ olarak biz halkımıza artık bu zihniyetlere oy vermemeleri yönünde uyarılarda bulunmayı görev sayıyoruz. HALKIMIZ KKTC ‘NİN GELECEĞİNİ NE BU PARTİLERE NE DE BU VEKİLLERE teslim etmemeli.Onları tarihe gömmelidirler. KKTC’yi biz kurduk biz batıracağız noktasına getirenlere asla halkımız onay vermemelidir. Biz hep iktidarda kalalım ülkeyi biz yönetelim ,bizden başkası bu ülkeyi yönetemez noktasına getirenlerin politikaları artık iflas etmiştir.

KKTC halkı bu gerçeği görmek zorundadır. Gününü kurtararak geleceğimizi karartmak isteyenlere DUR demenin zamanı gelmiştir. Tüm KKTC halkını hangi partiden olursa olsun SORGULAMA yaparak meclise vekil olmak için kişi göndermesi gerekliliği artık ortaya çıkmıştır.

Bu ülkeyi bu VEBA dan kurtarmak halkımızın görevidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu