MagazinYaşam

Serkan Uçar, “O Karıyı Boşayacağım” Sözlerini Yalanladı

Serdar Ortaç’ın, eşi Ece Erken ile ilgili yaptığı espriden sonra “O karıyı boşayacağım” dediği söylenen Serkan Uçar sosyal medyadan açıklama yaptı.

Serdar Ortaç, kendisini dinlemeye gelen Ece Erken’e espri yapmış, Erken’in eşi Serkan Uçar da ortalığı karıştırıp tehditler savurmuştu.

SOSYAL MEDYADAN AÇIKLAMA YAPTILAR

Yaşanan bu tartışmanın medyaya yansıması üzerine Ece Erken ve Serkan Uçar, sosyal medya adreslerinden açıklama yaptı.

Uçar, olayların abartıldığını belirterek şunları yazdı: Bugün hakkımızda çıkan haberlere istinaden eşimin hamileliği dolayısıyla arkadaş grubumla aylar sonra çıktığımız eğlencemiz güzel başlayıp, maalesef küçük bir yanlış anlaşılma sonucunda tartışmayla bitmiştir. Her evlilikte olan tartışmaları bile yaşamazken aylar sonra maalesef ilk kez içtiğim 1, 2 kadeh içki sonucunda saçmaladığım doğrudur.

“HAMİLE EŞİME ZARAR VERMEDİM”

Ama yazılan gibi asla hamile eşime en ufak zarar verdiğim doğru değildir. Kolunu değil, elini tuttum. Kendisinden ve değerli ailesinden tekrar tekrar özür diliyorum ve basındaki arkadaşlarımdan eşimin hamileliği dolayısıyla stresten uzak olması adına haberlere özen göstermelerini rica ediyorum.

KARIMA ASLA KÖTÜ SÖZ SÖYLEMEDİM

Ben karıma bugüne kadar hiç saygımda ve sevgimde kusur etmedim. Yazılan o sözü asla ve asla söylemedim. Hamile ve çocuğumu taşıyan kadına hayatım boyunca terbiyesizlik yapmadım, yapmam da! Çünkü ben karımı her şeyden çok seviyorum. Biz zor günler geçirip evlenmişken birbirimize hiçbir zaman bir saygısızlığımız olmadı ve olamaz da çünkü, biz birbirimizi çok seviyoruz.

“KİMSEYİ TAKMAYACAĞIM”

Şu anda tek derdinin bebeğinin sağlığı olduğu söyleyen Ece Erken ise şunları yazdı:
Hayatımın en güzel dönemini yaşarken ne küçük bir tartışma ne de saçma sapan yorumlar beni üzmez, hala anlamadınız mı? Abartmayı, yazılan her şeye inanmayı seviyoruz o kesin… Ortada küçük bir tartışma, yazılan ama edilmeyen sözler var, ağladım ama şu an kapı gıcırtısına bile ağlıyorum malum durumdan. Aslan gibi annem,Canım Babam varken kimseye de akıl vermek düşmez. İster soyadını silerim ister fotoğrafları, nazımı da yaparım canımın istediğini de. Şu an tek derdim bebeğimin sağlığı. Allah’ım bana bu olağanüstü mucizevi durumu yaşatırken hiç takamayacağım kimseyi.

Yuvanın yıkıldığı yok, başkalarının mutsuzluğuyla beslenen tiplere lafım, yıkmaya karar verseydim de yine kendi hayatım, size afiyet olsun derdim. Not: Ne çok aç kurt varmış, dedikoducu, pis kalpli hemen yanımızdaki arkadaşları arayan ama canım nafile yine mutluyuz. Allah sadece Bebek değil bir de iyi kalp versin olmayanlara, herkes kendi kapısına.

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu