MagazinYaşam

Sertab’ın yaralarını o saracak!

Ünlü sanatçı Sertab Erener, Yıldız Tilbe ile farklı bir tarz deneyecek…

Özel hayatında sıkıntılı günler yaşayan Sertab Erener, yeni albüm hazırlıklarına başladı. Erener, Yıldız Tilbe’yle farklı bir tarz deneyecek.

Akşam’ın haberine göre, 18 yıllık erkek arkadaşı Demir Demirkan’dan ayrılarak zor bir dönemden geçen Sertab Erener, müzikal anlamda ilginç bir atılım yapmaya hazırlanıyor. Erener, yeni albümüne şarkı almak için aşk ve ayrılık şarkıları denince akla ilk gelen isimlerden biri olan Yıldız Tilbe’yle irtibata geçti.

Pazar günü bir araya gelen ikili, Erener’in yeni albümü hakkında yapılabilecekleri konuşarak fikir alışverişinde bulundu. Tilbe ve Erener’in bu dönemde sık sık buluşarak çalışmalarda bulunacağı öğrenildi.

Demirkan’dan ayrıldıktan sonra aşk acısı çektiği söylenen Erener’in müzikal anlamda atacağı bu adımla değişik ve farklı bir tarz denemeye karar verdiği konuşuluyor. Erener ve Demirkan’ın ilişkilerini noktaladığı haberi magazin gündemine bomba gibi düşmüş, çiftin ayrılık nedeni olarak rockçının lise aşkı Seda İnce’yle yaşadığı aşk gösterilmişti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu